Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk miał trudną relację w synem

TRICOLORS/East News

Lichtman szczerze o relacjach Krawczyka z synem

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk trzy razy stawał na ślubnym kobiercu, jednak doczekał się jednego biologicznego dziecka. Matką syna artysty juniora była druga żona piosenkarza, Halina Żytkowiak. Krzysztof junior długo nie mógł pogodzić się z rozstaniem rodzic&o

Marian Lichtman w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post przyznał, że choć Krzysztof Krawczyk starał się za wszelką cenę utrzymać dobry kontakt z synem, ich relacja od początku byłą trudna. Przyjaciel piosenkarza opowiedział o jego konflikcie z Krzysztofem juniorem.

Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego syna

Trzykrotnie żonaty Krzysztof Krawczyk doczekał się tylko jednego biologicznego dziecka. Matką Krzysztofa juniora była druga żona piosenkarza, Halina Żytkowiak. Po rozwodzie małżeństwa, gwiazdor zaopiekował się synem i  zabrał go ze Stanów Zjednoczonych do Polski.

Jak wyznał w rozmowie z redakcją jastrzabpost.pl Marian Lichtman, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, z którym wspólnie występował w zespole Trubadurzy, relacja ojca z Krzysztofem juniorem od początku była trudna. Syn piosenkarza nie chciał bowiem zaakceptować jego nowego związku.

Marian Lichtman podkreślił, że Ewa Krawczyk również starała się przekonać do siebie Krzysztofa juniora. Niestety, syn piosenkarza wciąż miał nadzieję, że jego ojciec wróci do mamy i ciężko było mu zaakceptować rzeczywistość, która otaczała go w domu taty.

- Może nie było człowieka, który by spróbował tej mediacji. Uważam, że tego i Ewa żałuje, i Krzysio żałuje - wyznał Lichtman.

Jak podkreśla Lichtman, Krzysztofowi juniorowi ciężko było patrzeć na nową rodzinę ojca. Krzysztof Krawczyk nie miał innych biologicznych dzieci, lecz wraz z trzecią żoną wychowywał adoptowane córki. Przyjaciel piosenkarza zdradził, że gwiazdor bardzo kochał zarówno dziewczynki, jak i swojego syna.

- On miał prawo je pokochać. Ale jak syn z innego małżeństwa patrzy na te inne córeczki, to bardzo łatwo jest o konflikt. Niepotrzebne to było, bo Krzysztof kochał i te córki, i Krzysia kochał. Ale ciężko było te relacje za życia złączyć - podkreślił Marian Lichtman.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka jest przekonany, że gdyby tylko piosenkarz miał więcej czasu, udałoby mu się uporządkować relację z synem. Niestety, gwiazdor odszedł nagle 5 kwietnia 2021 roku, a jego śmierć wstrząsnęła nie tylko bliskimi, ale również fanami w całej Polsce.

W ostatnich latach kontakt Krzysztofa Krawczyka z synem miał się jednak bardzo poprawić. Pojawiły się nawet informacje, że piosenkarz nagrał duet wspólnie z Krzysztofem juniorem, który poszedł w jego ślady i również śpiewa. Fani mają nadzieję, że już niedługo usłyszą efekt ich wspólnej pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >