Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk syn biedak

Screen „Uwaga! TVN” uwaga.tvn.pl

Krzysztof Krawczyk nie zostawił synowi żadnych pieniędzy

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Dziennikarze poświęcili czas antenowy na historię syna Krzysztofa Krawczyka na łamach programu "Uwaga!" TVN. Na jaw wyszło, że Junior żyje w bardzo trudnych, uwłaczających wręcz warunkach, a o swoim zmarłym ojcu wiele ciepłych słów powiedzieć nie może. Według redakcji został też pominięty w testamencie znanego piosenkarza.

Postać Krzysztofa Krawczyka nadal powraca w mediach. Ostatnio jednak dziennikarze skupili się na jego synu, którego los został pokazany na łamach programu „Uwaga!”. Wiele osób nie wiedziało, jakie stosunki panują między panami. Ta historia mogła zaskoczyć fanów polskiego Elvisa Presleya.

Choć syn Krzysztofa Krawczyka otrzymał imię po swoim ojcu, to między nimi niewiele dziś można wymienić podobieństw. Z reportażu TVN wynika, że Junior i jego tata w ostatnim czasie nie utrzymywali ciepłych stosunków. Po raz ostatni raz mieli się widzieć w maju 2020 roku.

Krzysztof Krawczyk Junior żyje w trudnych warunkach

Syn Krzysztofa Krawczyka przyznał, że najprawdopodobniej jego ojciec nie miał pojęcia, jak wygląda jego życie. 47-letni mężczyzna ujawnił, że jego kontakt z tatą był słaby i często też utrudniany przez kolejną żonę piosenkarza – Ewę Krawczyk.

Do niedawna niewiele fanów polskiego Elvisa Presleya wiedziało, że jego blisko 50-letni syn mieszka na granicy bezdomności. Krzysztof Krawczyk Junior obecnie może liczyć jedynie na pomoc Krzysztofa Cwynara, który się nim opiekuje.

[EMBED-243]

U mężczyzny stwierdzono niepełnosprawność; choruje również na padaczkę. Problemy zdrowotne pojawiły się po wypadku, który spowodował jego ojciec. Piosenkarz, który prowadził samochód, zasnął za kierownicą. Auto uderzyło w drzewo.

Jego relacje z ojcem były bardzo trudne. Zwłaszcza że piosenkarz odszedł od jego matki i związał się z Ewą. Syn widział w macosze osobę, która zniszczyła małżeństwo rodziców i nigdy nie darzył jej sympatią.

47-latek utrzymuje się z renty inwalidzkiej, ale walczy też o samodzielność. Do wybuchu pandemii pracował w papugarni w podłódzkim Zgierzu. Nie ma niestety swojego mieszkania i żyje w dwupokojowym lokalu, do którego wprowadziła się jego daleka rodzina.

Wujostwo mężczyzny nadużywa alkoholu i w mieszkaniu często urządzane są libacje. Jak ustalili dziennikarze „Uwaga!”, nieraz dochodziło tam też do awantur i 47-latek bywał bity. Założono mu nawet niebieską teczkę dla ofiar przemocy domowej.

Krzysztof Krawczyk nie uwzględnił syna w testamencie

Redakcja dotarła też do treści testamentu Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że jego syn nie może na nic liczyć. Z dziennikarskiego śledztwa wynika, że Junior został całkowicie pominięty. Cały majątek zmarłego piosenkarza trafi do jego trzeciej żony.

47-latek narodził się ze związku Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak. Przyszedł na świat w 1973 roku. Do dramatycznego wypadku, podczas którego polski piosenkarz zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo, doszło pod koniec lat 80. Niedawno Krzysztof Junior wystąpił o alimenty od ojca, ale sprawa została umorzona po śmierci wokalisty.

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >