Goniec.pl
Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski niczym szaman przewiduje, jaka zima czeka w tym roku Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni

25 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Krzysztof Jackowski po raz kolejny postanowił zagrać na uczuciach Polaków. W swoich wizjach widział nadchodzącą zimę i stwierdził, że koniecznie musi podzielić się tym obrazem również z innymi. Czy jest się co przejmować rozmowami o zimie, gdy się jeszcze nawet nie zaczęła?

Już wcześniej Krzysztof Jackowski opowiadał o tym, jak widzi zimę w tym roku. Czy jest to dla kogokolwiek jakieś zdziwienie? I czy nie lepiej słuchać synoptyków i naukowców, a nie jasnowidza?

anna mucha

Internautka ostro oceniła sylwetkę Anny Muchy. Aktorka nie czekała z odpowiedzią, padła bezbłędna riposta

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Jackowski niczym szaman przewiduje pogodę i gra na uczuciach Polaków. W swojej wizji zobaczył zimę

"Super Express" bardzo lubi Krzysztofa Jackowskiego, a Krzysztof Jackowski lubi "Super Express" - zawsze miło jest spytać jasnowidza, co sądzi o jakichś nadchodzących wydarzeniach, by on z głowy mógł wywróżyć, co tam się wydarzy.

Niestety, jasnowidze bywają zawodni, więc ich opinie również trzeba odsiewać przez sito i jednocześnie zadawać sobie pytanie, czemu w ogóle słuchamy tego, co mają do powiedzenia. Czy nie mamy dostępu do innych wiarygodnych źródeł informacji? Dlaczego uciekamy się do kogoś, kto nakłada kartkę na twarz, a potem uduchowionym głosem twierdzi, że wszystko już zobaczył?

Sprawa jest tym trudniejsza, że w ostatnim czasie dużym problemem wśród Polaków jest kwestia nadchodzącej zimy. Czy ogrzewanie będzie odpowiednie? Czy nie będzie nam zimno? Jak wysokie rachunki zapłacimy za prąd, wodę i ile pieniędzy przeznaczymy na opał?

Prócz rosnącej inflacji w grę wchodzi również to, czy zima w tym roku będzie surowsza, czy też nie. Okazało się, że niczym szaman, Krzysztof Jackowski wszystko już przewidział i doskonale wie, z czym będziemy mierzyć się w ciągu dwóch najbliższych kwartałów. Tym razem o tę kwestię zapytał go "Super Express".

- Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku - twierdził jasnowidz w rozmowie z pismem.

Tak zapowiadał już w swoich poprzednich wizjach, nie jest to jednak nic, co wykraczałoby poza aktualną wiedzę dotyczącą pogody zimowej w naszej strefie klimatycznej. Synoptycy już od dłuższego czasu zapowiadają, że o długich zimach raczej możemy pomarzyć, a śnieg, o ile w ogóle spadnie, to raczej na krótko. Temperatury również nie będą tak zabójcze, jak kilkanaście lat temu, gdy można było niemal codziennie słyszeć o tych sięgających od -10 do -20 stopni Celsjusza.

Jackowski ponownie zagrał na uczuciach Polaków - otrzymuje zresztą takie pytania zewsząd i chętnie na nie odpowiada. Co jednak zrobi, kiedy jego przewidywanie się nie sprawdzi i jakimś cudem pogoda oszaleje? Naukowcy dowiedzą się o tym znacznie wcześniej i będą w stanie pokazać to na mapach, a Jackowskiego ponownie dotknie przeczucie? To już raczej kwestia nader wątpliwa.

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski pławi się w dobrobycie. Tak mieszka i żyje prezenter TVP

Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Plotki wokół jego romansu z Katarzyną Cichopek nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • „Świat według Kiepskich”. Tak wyglądały ostatnie chwile Dariusza Gnatowskiego. "Bardzo trudna, żmudna akcja"

  • Ujawnił ostatnią wolę królowej Elżbiety II. Miała wyjątkową, trudną do spełnienia prośbę do Harry’ego

  • "The Voice of Poland". Dziecko uczestniczki marzyło, by poznać Tomsona i Barona

Źródło: Goniec.pl, Super Express

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "bawią się" w ekspertów od medialnych związków na antenie TVP

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostanie rozwód kościelny jak Kurski? Przyjaciółka zdradziła jej plany

Czytaj więcej >
Magda Gessler ma na rynku poważną konkurencję. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma powody do niepokoju. Anna Korcz oferuje potrawy wigilijne w znacznie niższej cenie

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie mamy, która kibicuje mu w Katarze. Fot. Ding Xu/Xinhua News/East News; Facebook.com/iwona.lewandowska.10

Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego spotyka się ze znanym artystą. Kim jest jej ukochany?

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko postanowił pozostać w Polsce. Fot. instagram.com/ivankomarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko szykuje się do świąt. Internauci nie kryją oburzenia

Czytaj więcej >