Goniec.pl
Krzysztof Cugowski i Piotr Cugowski / KAPiF

KAPiF

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy rozwodu Piotra. Tego nie spodziewał się nikt

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Krzysztof Cugowski skomentował rozwód swojego syna, Piotra. Młodszy z muzyków rozstał się ze swoją małżonką półtora roku temu, ale prawda wyszła na jaw dopiero teraz. Ma już nową narzeczoną.

Krzysztof Cugowski skomentował rozwód swojego syna

Piotr Cugowski niespodziewanie rozwiódł się ze swoją żoną... półtora roku temu. Wydawałoby się, że takie informacje nie są w stanie być tak długo trzymane w tajemnicy, a tu niespodzianka. Muzyk ma już nową narzeczoną i zdaje się, że cała rodzina jest zadowolona.

Piotr Cugowski

Piotr Cugowski pochwalił się narzeczoną. Wiemy, kim jest nowa wybranka gwiazdora

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Cugowski postanowił dla "Faktu" skomentować rozwód swojego syna oraz to, że ta informacja była tak długo ukrywana przed mediami i fanami jednego z braci Cugowskich.

- Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - twierdził lider Budki Suflera.

Krzysztof Cugowski poznał już nową narzeczoną syna

- Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu - opowiadał Krzysztof Cugowski. Od pewnego czasu ma również już nową narzeczoną, o której także nic nie wiedziano.

Rodzina jest już jednak w pewien sposób w komplecie. Cugowscy mogli poznać nową miłość Piotra i wydaje się, że wszyscy są z tego powodu zadowoleni.

- Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać - dodał, podsumowując rozmowę z dziennikarzami "Faktu".

Wydaje się, że Piotr Cugowski dokonał niemożliwego, ukrywając taką informację przed wszystkimi. Rodzina też spisała się na medal i nic nie wypłynęło. To się nazywa trzymanie się razem.

TRICOLORS/East News

"The Voice of Poland". Wzięli udział w programie, a teraz robią zawrotną karierę. Komu show pomogło najbardziej?

"The Voice of Poland" to program, który zapewnił ogromne kariery wielu utalentowanym wokalistom i to nie tylko tym, którzy zdołali wygrać w finale. Przyjrzyjmy się artystom, którym show dało możliwość podbicia rynku muzycznego w Polsce.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >