Goniec.pl
Krystyna Tkacz przeżywa dramat

East News TRICOLORS

Krystyna Tkacz ma problemy finansowe

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Do mediów trafiły niepokojące informacje o Krystynie Tkacz. Aktorka znana z serialu "Alternatywy 4" podejrzewa, że będzie musiała pracować aż do śmierci, żeby godnie żyć. Kobieta ubolewa nad losem artystów, którym przysługują głodowe emerytury i uważa, że nikt się nimi nie przejmuje. Smutne wyznanie gwiazdy.

Choć Krystyna Tkacz zagrała w wielu kultowych produkcjach, nie opływa w luksusach. Podobnie jak mnóstwo innych aktorów żyje na przeciętnym poziomie. Niestety nie może też być spokojna o swoją przyszłość, ponieważ – jak zasugerowała – jej emerytura jest głodowa.

Widzowie mogli zobaczyć Krystynę Tkacz w takich produkcjach jak „Alternatywy 4”, gdzie zagrała Kotkową. Aktorka wystąpiła również w „Zmiennikach”, wcielając się w rolę Michalikowej. Starsze pokolenia z pewnością pamiętają te kultowe kreacje. Artystka nadal grywa w serialach.

Krystyna Tkacz szczerze o zawodzie

Publiczność wciąż z dużym zapałem śledzi jej poczynania zawodowe. Aktorka już od kilku lat występuje w serialu „Barwy szczęścia”, grając Irenę Wyszyńską. Niedawno pojawiła się informacja o kolejnej roli kultowej już gwiazdy.

Niedługo aktorka ma pojawić się także jako Wiesława Góra w produkcji „Na sygnale”. Zagra matkę doktora Artura, w którego rolę wciela się Tomasz Piątkowski. Okazuje się, że już od dziesięciu lat przysługuje jej emerytura.

[EMBED-243]

Choć artystka może już pobierać świadczenia i spokojnie spędzać czas w domu, cały czas pracuje. Jak sama przyznaje, nie ma innego wyboru, ponieważ emerytura, która jej przysługuje, jest głodowa. Pieniędzy wystarcza zaledwie na uregulowanie podstawowych opłat.

Krystyna Tkacz o artystach

W rozmowie z mediami Krystyna Tkacz pochyliła się nad losem artystów. Jej zdaniem aktorzy otrzymują bardzo niskie świadczenia przyznawane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, dlatego są wręcz skazani na pracę aż do śmierci.

Kobieta nie wyobraża sobie przejścia na emeryturę, ponieważ nie mogłaby żyć na poziomie. Niestety nie jest jedyną aktorką, która narzeka na wysokość świadczeń. Warto zauważyć, że artystka jest aktywna zawodowo już od pięciu dekad.

Udzielając wywiadu, Krystyna Tkacz oświadczyła, że w Polsce niewiele osób przejmuje się losem aktorów. Zasugerowała, że wzbudzają zainteresowanie jedynie w kwestii plotek. Gwiazda przyznała, że będzie musiała najprawdopodobniej pracować do śmierci.

Na koniec dodała, że szczęście uwielbia swoją pracę i aktorstwo pozwala jej się spełniać. Jednak nie zmienia to faktu, że osoby wykonujące zawody artystyczne przechodzą trudny czas. Pandemia znacznie wpłynęła na funkcjonowanie teatrów. Niektórzy musieli chwytać się dorywczej pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

  • Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

  • Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interia

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >