Goniec.pl
Rafał Brzozowski

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021

Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Rafał Brzozowski do samego końca żył marzeniami o występie w wielkim finale tegorocznej Eurowizji. Publiczność jednak nie oddała na niego wystarczającej liczby głosów i gwiazdor TVP może już szykować się na powrót do Polski. Po ogłoszeniu wyników na Instagramie prezentera pojawił się wmowny wpis.

Reprezentujący Polskę Brzozowski przyznał, że przygotowania do konkursu Eurowizji zajęły mu bardzo dużo czasu. Były to 3 miesiące nie tylko wytężonej pracy, ale także poznawania nowych ludzi i doświadczeń.

- Moja piękna przygoda z Eurowizją dobiegła końca. To były 3 miesiące intensywnej pracy. Nie tylko prób wokalnych i tanecznych, ale też dziesiątki godzin wywiadów i rozmów z ludźmi z całego świata - czytamy na Instagramie prezentera TVP.

Rafał Brzozowski nie przeszedł do finału Eurowizji

Chociaż nie wraca do domu z laurami za genialny występ, to Rafał Brzozowski podkreśla, że nie sam wynik jest najważniejszy podczas wielkiego święta europejskiej muzyki. Chodzi w nim głównie o ideę i docieranie do ludzi do tej pory będących na innym biegunie niż my.

- Hasło tegorocznego konkursu to "Open up". I wierzę, że nam wszystkim udało się zrealizować tę ideę! W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach - czytamy dalej w jego wpisie.

Znalazło się również miejsce na podziękowania. Przypomnijmy, że nad występem Rafała Brzozowskiego czuwał m.in. Agustin Egurrola, który odpowiadał za warstwę choreograficzną półfinałowej batalii.

- Dziękuję tancerzom, całej polskiej delegacji i osobom zaangażowanym w przygotowania do Konkursu oraz organizatorom tego wspaniałego wydarzenia. To był intensywny okres. Daliśmy z siebie wszystko i to jest najważniejsze! - podkreślił prezenter TVP.

Rafał Brzozowski zdecydował się również podziękować wszystkim fanom, którzy go wspierali od samego początku. Chociaż ich głosy nie wystarczyły do zakwalifikowania się do dalszego boju, to i tak wsparcie, jakie otrzymał, było dla niego bezcenne.

- Wielkie podziękowania za wszystkie wyrazy wsparcia, które codziennie spływały do mnie. Dawało mi to dodatkowej energii do działania! Jesteście wspaniali! Gratulacje dla wszystkich niesamowitych artystów, którzy powalczą w sobotę o zwycięstwo. Powodzenia! - zakończył.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Relacja wideo z Eurowizji

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >