Goniec.pl
Rafał Brzozowski zachwycił widzów?

SplashNews.com/East News

Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Rafał Brzozowski jest tegorocznym reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji. Dziś, w trakcie drugiego półfinału, piosenkarz zaprezentował skomponowany przez szwedzkich producentów przebój "The Ride". Nietypowe kreacje sceniczne, którymi chwalił się podczas wywiadu, okazały się tylko początkiem. Występ wokalisty wzbudził ogromne emocje wśród fanów.

Rafał Brzozowski podczas drugiego finału Eurowizji konkuruje z reprezentantami szesnastu krajów. Do wielkiego finału, który odbędzie się już 22 maja, zakwalifikuje się tylko dziesięciu z nich. O tym, kto będzie miał szansę na spektakularny sukces, zadecydują widzowie i członkowie jury.

Rafał Brzozowski zachwycił widzów?

Rafał Brzozowski w ostatnim czasie mierzy się z licznymi przeciwnościami losu. Bukmacherzy nie dają reprezentantowi Polski zbyt wielkich szans na wygraną podczas Eurowizji. Większość z nich uważa, że piosenkarz zajmie jedno z ostatnich miejsc w rankingu.

Wokaliście nie sprzyjała także sytuacja epidemiologiczna. W ostatnich dniach występ polskiej reprezentacji stał pod znakiem zapytania. U jednego z delegatów wykryto zakażenie koronawirusem, co wiązało się z koniecznością odbycia kwarantanny. Na szczęście, kryzys udało się zażegnać relatywnie szybko.

Tuż przed dzisiejszym finałem Rafał Brzozowski udzielił krótkiego wywiadu dziennikarzom Radia Zet. Wyznał wówczas, że jego ekipa pojawi się na scenie w specjalnie zaprojektowanych na tę okazję garniturach. Ubrania zostały zaprojektowane tak, by umożliwić artyście realizowanie skomplikowanego układu choreograficznego.

Nie jest tajemnicą, że o oprawę wizualną występu zadbał sam Agustin Egurrola. Doświadczony tancerz i nauczyciel taneczny dołożył wszelkich starań, by Rafał Brzozowski zaprezentował się na scenie jak najlepiej. Efekty można było zobaczyć dzisiejszego wieczora.

Występ Rafała Brzozowskiego poprzedziła animowana wizytówka, która zawierała elementy związane z największymi pasjami piosenkarza - muzyką i lotnictwem. Sam wokalista wystąpił w niej w przebraniu przypominającym kombinezon pilota.

Na scenie artysta pojawił się w czarnym garniturze, który kontrastował z białymi uniformami tańczących mężczyzn. Nad podłogą sceny unosił się gęsty dym. Kiedy nadeszła pora na refren, krawędzie podestu zabłysnęły dzięki licznym flarom.

Występ Rafała Brzozowskiego spotkał się ze sporym entuzjazmem wśród widzów. W kilku momentach słyszeć można było głośne owacje i oklaski. Na końcu występu piosenkarz podziękował fanom w dwóch językach, co zaskoczyło wielu rodaków. Jego oczy zasłaniały ogromne okulary przeciwsłoneczne.

Trzeba przyznać, że polski wokalista zdecydował się na znacznie bardziej energiczny występ, niż jego poprzednicy. Myślicie, że przebój „The Ride” będzie dla niego przepustką do wielkiej, międzynarodowej kariery? A może bardziej podobały wam się występy innych reprezentantów?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Relacja wideo z Eurowizji

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >