Goniec.pl
Kobieta

Facebook.com

Kobieta była w szoku, gdy odkryła, że przyjaciółka urodziła dziecko jej męża

20 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Kobieta wychowywała wspólnie z mężem czwórkę dzieci i z chęcią zaangażowała się w pomoc przy porodzie swojej najlepszej przyjaciółki. 28-latka zaopiekowała się samotną matką, która dodatkowo straciła dach nad głową i towarzyszyła jej w czasie badań oraz zakupów dla dziecka. Tuż po porodzie zorientowała się, że ojcem dziecka jest jej własny mąż.

28-letnia Hailey Custer z Wickenburga w Arizonie w Stanach Zjednoczonych była bardzo zaangażowana w pomoc swojej ciężarnej przyjaciółce, a gdy nadszedł dzień porodu, nie mogła ukryć ekscytacji. Jak sama przyznała, wcieliła się w rolę ojca, którego brakowało w szpitalu.

nie zyje roczne dziecko

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej: nie żyje roczne dziecko

CZYTAJ DALEJ

– Byłam przy niej na każdym kroku. Nawet w szpitalu, kiedy dostała znieczulenie zewnątrzoponowe, położyła się na mnie. To ja pierwsza wykąpałam jej dziecko – wyznała Hailey.

Kobieta była w szoku, gdy zorientowała się, kto jest ojcem dziecka jej przyjaciółki

Hailey zaopiekowała się maluchem, a gdy przewijała dziecko, dostrzegła na jego szyi charakterystyczne znamię. 28-latka natychmiast zrozumiała, że nieprzypadkowo wygląda ono dokładnie jak to, które w tym samym miejscu ma jej mąż.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Kiedy to zobaczyłam, moja przyjaciółka stała obok mnie. Spojrzałem na nią i wszystko wiedziałam. Nie padły żadne słowa. Po prostu wiedziałam – mówi Hailey.

Okazało się, że ojcem dziecka jest jej własny mąż, który zdradził ją z przyjaciółką. Hailey była wściekła i długo nie mogła pogodzić się z tym, co ją spotkało. Z czasem jednak postanowiła wybaczyć zarówno mężczyźnie, jak i swojej przyjaciółce.

Pielęgniarki zamarły na widok noworodka. Nigdy nie widziały nic podobnego

Slajd 1 z 4

/fot. Facebook.com/cherral.mitchell.1

Kobieta urodziła urodziła syna w 38. tygodniu ciąży

31-letnia Cherral Mitchell z Wielkiej Brytanii urodziła blisko 7 kilogramowego chłopca. Dziecko przyszło na świat 28 października 2021 roku i zostało okrzyknięte "małym hipopotamem" przez personel szpitala John Radcliffe w Oksfordzie. /fot. Facebook.com/cherral.mitchell.1

To niewinne dziecko, które nie miało nic do powiedzenia w tej całej sytuacji, nie jest niczemu winne. Ciągle myślałam o moich dzieciach, w końcu to ich braciszek. Nie będę tą osobą, która krzywdzi noworodka. Dlatego też zostali z nami – tłumaczyła kobieta.

28-latka twierdzi, że nie była to pierwsza zdrada jej męża

Wkrótce Hailey złożyła jednak pozew o rozwód. Kobieta twierdzi, że w czasie jej małżeństwa mąż zdradził ją około trzydziestu razy z różnymi kobietami, a dodatkowo z dwoma z nich miał dzieci.

28-latka podzieliła się swoją historią z internautami na TikToku. Dziś Hailey ma dobre relacje zarówno z byłym ukochanym, jak i przyjaciółką. Kobieta stała się także internetową gwiazdą, a jej kanał na TikToku obserwuje już niemal 50 tysięcy osób.

Wrzucił do sieci zdjęcia swojej martwej żony i córeczki. Powód jest niebywale smutny, chce się płakać

Slajd 1 z 4

Mężczyzna był zrozpaczony

Ciężarna 29-latka zginęła w wypadku samochodowym

Krystil Kincaid była w 36. tygodniu ciąży, gdy doszło do tragicznego wypadku z jej udziałem. Pijany kierowca uderzył w auto kobiety, a obrażenia ciężarnej były tak duże, że lekarze nie zdołali uratować jej życia. Krystil zostawiła ukochanego męża i osierociła dwoje ich wspólnych dzieci oraz pasierbicę. Wraz z 29-latką śmierć w wypadku poniosła nienarodzona córka małżeństwa, Avalynn. - Pijany kierowca, który uderzył czołowo w samochód mojej żony, zniszczył naszą rodzinę. Moja córka miała przyjść na świat 9 października. Jak mam wytłumaczyć moim dzieciom tę niesprawiedliwość? Moje dzieci i ja nigdy nie czuliśmy się gorzej - komentował tragedię mąż zmarłej 29-latki. / fot. facebook.com/zach.kincaid.33

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Parenting/TikTok

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

W TVP 1 w sobotę o godzi. 21:35 wyemitowany zostanie film "Bohemia Rapsody" o Freddiem Merkurym i zespole Queen

Lifestyle

"Bohemian Rhapsody" w sobotę w TVP 1. Hit z tematami "niewygodnymi" dla TVP

Czytaj więcej >

Lifestyle

Black Friday: nie jesteś fajniejszy, jeśli nic nie kupiłeś

Czytaj więcej >
Rossmann

Lifestyle

Black Friday. Rossmann obniża ceny uwielbianych perfum

Czytaj więcej >

Lifestyle

Czy przemoc ma płeć? Światowy Dzień Przeciw Przemocy wobec Kobiet

Czytaj więcej >
Wierni w Polsce

Lifestyle

CBOS: W ciągu ostatnich 30 lat spadł poziom wiary i praktyki religijnej w Polsce

Czytaj więcej >
Stado jeleni na drodze

Lifestyle

Stado jeleni nagle wbiegło na jezdnię

Czytaj więcej >