Goniec.pl
Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi. Wszystko przed domem tancerza

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek została przyłapana przez paparazzi pod domem Marcina Hakiela. Gwiazda przyjechała odebrać dzieci, ale zdecydowała się również na pogawędkę z byłym już wkrótce mężem.

Fani, którzy zobaczyli Katarzynę Cichopek pod posiadłością Marcina Hakiela, z pewnością mieli nadzieję, że oznaczać to może próbę zejścia się pary. Niestety, nie mają na co liczyć

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska darła koty z Kasią Cichopek w „You can dance”. Teraz atakuje Agustina Egurrolę. „To on jest najgorszy”.

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Wkrótce rozwód

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stanowili przez lata jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich miłość, zmysłowa jak salsa, narodziła się w tańcu, a dokładnie - w programie "Taniec z gwiazdami".

Nikt nie spodziewał się wówczas, że po 17 latach nastąpi rozpaczliwe tango, a małżeństwo opuści parkiet w niezbyt przyjemnych okolicznościach i bez owacji. Według doniesień mediów, jeszcze w tym miesiącu nastąpić ma rozwód.

Katarzyna Cichopek uciekła w pracę - podjęła się nowych wyzwań, a widzowie będą mogli wkrótce podziwiać ją w kolejnych programach telewizyjnych. Marcin Hakiel, choć początkowo bardzo ciężko znosił rozstanie, też zdaje się już dochodzić do siebie.

Ostatnio tancerz zabrał swoje pociechy do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędzili cudowny czas m.in. w hollywoodzkim parku rozrywki Universal Studios.

katarzyna cichopek

Katarzyna Cichopek ujawniła, co robi, gdy wraca do pustego mieszkania. Zaskakujące wyznanie

CZYTAJ DALEJ

Spotkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się obowiązkami dotyczącymi opieki nad swoimi dziećmi. Zadecydowali, że jeden tydzień będą spędzać u ojca, a kolejny u matki - równo i sprawiedliwie.

Czujni paparazzi koczujący pod domem tancerza byli ostatnio świadkami przybycia tam gwiazdy "M jak miłość". Aktorka wyszła z samochodu, by odebrać Adama i Helenę. Doszło też do nieoczekiwanego.

Katarzyna Cichopek wdała się bowiem w krótką rozmowę z Marcinem Hakielem. Nie trwała ona długo, ale wszystko wskazuje na to, że sytuacja między byłymi już wkrótce małżonkami zdaje się ocieplać. Ma to największe znaczenie dla Adasia i Helenki, dzieci pary, które na pewno są szczęśliwe, że między rozstającymi się rodzicami jest raczej spokój, a nie walka na metaforyczne noże.

Nie można było tego powiedzieć tuż po rozstaniu celebrytów. Po kontrowersyjnym wywiadzie, jakiego Hakiel udzielił w programie "Miasto kobiet", sugerując, że jego żona znalazła kogoś nowego, nic nie zwiastowało szybkiego naprawienia ich relacji.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Potężne problemy Cezarego Żaka. Aktor dopuścił się skandalicznej rzeczy i został ukarany

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ujawniono wstrząsającą wizję siostry Łucji. Mistyczka opisała przyszłość Polski, sensacyjne wiadomości

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała, czego uczy swoją 2-letnią córkę. Nagranie "małej gwiazdy" chwyta za serce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >