Goniec.pl
Doda

TRICOLORS/East News/Polsat

"Doda. 12 kroków do miłości". Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmy

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

„Doda. 12 kroków do miłości” to nowy program, który jesienią obejrzymy na antenie Polsatu. Dorota Rabczewska będzie szukać w tym reality show prawdziwej miłości. Stacja pokazała pierwszy zwiastun i już wiadomo, że w programie nie zabraknie łez i bolesnych wspomnień.

Doda, a właściwie Dorota Aqualiteja Rabczewska, w polskim show-biznesie znana jest od wielu lat. Na początku wystąpiła w reality show "Bar", a późnej postawiła na karierę muzyczną. Jej szlagiery, jeszcze z czasów zespołu Virgin, do dziś śpiewane są na imprezach. W życiu zawodowym odnosi ogromne sukcesy, w przeciwieństwie do życia prywatnego. Choć miała już dwóch mężów i kilku narzeczonych, żaden nie okazał się być tym jedynym. A tego właśnie pragnie Doda. Jak przyznała, do szczęścia brakuje jej prawdziwej miłości, dlatego z odsieczą przyszła stacja Polsat.

Michał Wiśniewski zmiażdżony przez Marcina Prokopa. "Postawie ci esperal"

Michał Wiśniewski "zmiażdżony" przez Marcina Prokopa. Dziennikarz nie miał litości, użył dosadnych słów

CZYTAJ DALEJ

"Doda. 12 kroków do miłości". Jak wyglądają poszukiwania miłości życia?

W trakcie realizacji programu Doda przez 40 dni mieszka w luksusowym domu. Cały czas otrzymuje wsparcie od najbliższych osób, ale kluczową rolę w programie odgrywa psycholog - Leszek Mellibruda, z którym gwiazda w szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z tych rozmów wyłania się zupełnie nieznana twarz artystki. Widzimy ją w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

- Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie - czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek - podkreśla Doda w programie.

Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości? Odpowiedź poznamy już niebawem.


"Doda. 12 kroków do miłości": zwiastun programu

Do sieci trafił pierwszy zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości". Z kilkusekundowego nagrania można wywnioskować, że w reality show będzie cała skala emocji. Nie zabraknie wzruszeń, smutku, radości czy złości. Doda, choć na scenie daje nam się poznać jako prawdziwa seksbomba, tak naprawdę jest bardzo wrażliwą i uczuciową osobą. Lektor podkreślił, że w programie zobaczymy Dodę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.

- Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy. Strasznie mnie to kosztuje. Jestem wykończona psychicznie dlatego - wyznaje Doda w zwiastunie programu.

W zapowiedzi reality show można także zobaczyć łzy Rabczewskiej i bolesne wspomnienia związane m.in. z Radosławem Majdanem.

- Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam - zdradziła.

Reality show „Doda - 12 kroków do miłości” będzie można oglądać w Polsacie będzie w soboty o godz. 20.00, począwszy od 3 września 2022 roku.

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto z kim zatańczy? Mamy zdjęcia wszystkich par

"Taniec z Gwiazdami" odsłonił już wszystkie karty związane z 13. edycją programu. Poznaliśmy pary, które od 29 sierpnia będą prezentować swoje umiejętności na parkiecie. Trzeba przyznać, że niektóre z nich wzbudzają spore poruszenie. Po raz pierwszy w historii programu o Złotą Kulę zawalczy para jednopłciowa. Taneczne show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Z kolei wyczyny gwiazd będzie oceniać jury, w skład którego wchodzą: Iwona Pavlović. Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Zobacz, jak na zdjęciach prezentują się wszystkie pary 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe, Polsat

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Raperzy zaginęli kilka tygodni temu. Teraz policja znalazła ich ciała, dramat dla muzycznego świata

Czytaj więcej >
Życie Andrzeja Strzeleckiego z "Klanu" to gotowy scenariusz na miłosną tragedię. Fot. Kapif

Gwiazdy

Andrzej Strzelecki czekał na ślub, ale narzeczona zerwała zaręczyny. Kolejną miłość znalazł po latach

Czytaj więcej >
Piotr Grabowski Znachor

Gwiazdy

Bohater "Znachora" odszedł w zapomnieniu. Wspominamy Piotra Grabowskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Irene Cara. Po kilku miesiącach ujawniono przyczynę śmierci

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazdor disco polo zatrzymany przez policję? Zdjęcie w sieci

Czytaj więcej >
Syn Violetty Villas idzie do sądu. Potomek gwiazdy jest oburzony tym, co stało się jej domem

Gwiazdy

Syn Violetty Villas idzie do sądu. Potomek gwiazdy jest oburzony tym, co się stało

Czytaj więcej >