Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek dostała kolejną pracę. Już za kilka dni gwiazda TVP zadebiutuje w nowej roli

17 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Kasia Cichopek rozbiła bank! Swoimi występami w programach realizowanych przez Telewizję Polską tak bardzo zaskarbiła sobie uznanie szefostwa, że postanowili oni zaangażować ją do kolejnego projektu. Chociaż Cichopek nigdy wcześniej tego nie robiła, to już za kilka dni zadebiutuje w nowej roli. Znamy szczegóły.

Kasia Cichopek i jej przepis na sukces

Patrząc na ostatnie dokonania Katarzyny Cichopek, można wyciągnąć łatwy, aczkolwiek bulwersujący wniosek. Co należy zrobić, aby swojej karierze nadać szybszy pęd i zapewnić sobie swoiste „nowe otwarcie”? Wystarczy… rozstać się z mężem.

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy

CZYTAJ DALEJ

Dotychczas pisaliśmy, że Kasia Cichopek ma pecha i przeżywa same trudne chwile. To po części prawda, bo życie prywatne dopiero zaczyna układać sobie na nowo. Spójrzmy jednak na to od zupełnie innej strony. Choć to naprawdę zaskakujące, jej zawodowa kariera nabrała „rozpędu” wskutek tych matrymonialnych zawirowań.

Medialne rozstanie z Marcinem Hakielem

Gdy gruchnęła informacja o rychłym rozstaniu „Cichopków”, nie tylko Internet rozgrzał się do czerwoności. Zarząd Telewizji Polskiej również przyglądał się medialnym doniesieniom z życia prywatnego małżeństwa. Nic nie wskazywało na rozpad ich pożycia, zwłaszcza że jeszcze nie tak dawno „zakochani” wzięli udział w programie „Czar par”. Wystąpili w nim wspólnie w charakterze jurorów. Co za ironia losu.

- Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią – mówiła kilka miesięcy temu osoba związana z TVP na łamach portalu „Jastrząb Post”.

Telewizja Polska nie tylko nie podziękowała Kasi Cichopek za współpracę, a jeszcze bardziej ją poszerzyła. Nowe propozycje posypały się „jak z rękawa”. Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu gwiazda Kasi Cichopek powoli bladła, a ta musiała „zadowolić się” jedynie występami w telenoweli „M jak miłość”.

Zawrotna kariera Kasi Cichopek

Receptą na spowalniającą karierę okazało się, jak wspominaliśmy, rozstanie. Od feralnego rozpadu związku minęło raptem kilka miesięcy (rozwód nie został jeszcze orzeczony), a kariera prezenterki TVP przeżywa niemalże renesans.

Od jesieni zobaczymy ją jako jurorkę w „You Can Dance” – czy znów wda się w słowne utarczki z „pieszczochą reżimu”, Idą Nowakowską? Oprócz tanecznego show (byłą) żonę Marcina Hakiela widzowie zobaczą także jako gospodynię nowego formatu realizowanego przez TVP Kobieta pt. „Operacja aranżacja”.

Nie można również zapomnieć o stałym angażu w „Pytaniu na śniadanie” i roli Kingi w szlagierze „M jak miłość” (nowy sezon serialu startuje już za miesiąc). To nie wszystkie projekty, w których weźmie udział niekwestionowana gwiazda tabloidów.

Kasia Cichopek w nowym projekcie TVP

Nowe widowisko, które poprowadzi, nie będzie ani programem dydaktycznym dla młodych małżeństw, ani poradnikiem dla rozwodników. Nie będzie to też reklama pasty do zębów, którą 38-latka uświetniłaby swoim śnieżnobiałym, iście hollywoodzkim uśmiechem.

Jak informuje portal „Jastrząb Post”, aktorka zostanie prowadzącą podczas imprezy promującej jesienną ramówkę TVP. Odbędzie się ona 24 sierpnia. Podczas wydarzenia wystąpi Maja Hyży i zaśpiewa swój najnowszy singiel pt. „Better”. Jego premiera będzie miała miejsce 5 dni wcześniej.

- Kasia wraca z wakacji i od razu zabiera się do pracy. Przed nią prezentacja jesiennej ramówki TVP. Już nie może doczekać się kolejnego spotkania z widzami, którym opowie o tym, co dla nich przygotowano na najbliższe miesiące – czytamy na portalu „Jastrząb Post”, który powołuje się na swojego informatora. Czego jeszcze się dowiedział?

- Po raz pierwszy będzie prowadzącą ramówkę TVP m.in. z Maćkiem Kurzajewskim i Tomkiem Kammelem – czytamy.

Gospodyni jednego z koncertów tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu idzie jak burza. Rozkwit jej kariery zawstydza i onieśmiela, a wartym odnotowania jest również fakt, że Cichopek z wykształcenia wcale nie jest żurnalistką, a psycholożką. Ciekawe, co na ten temat sądzą koledzy i koleżanki z pracy. Zwłaszcza Ci mogący poszczycić się wykształceniem stricte dziennikarskim.

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski pławi się w dobrobycie. Tak mieszka i żyje prezenter TVP

Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Plotki wokół jego romansu z Katarzyną Cichopek nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Goniec

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >
Wojciech Olszański, fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Wojciech Olszański znów zatrzymany przez policję. Aktor i skandalista rzucił się do ucieczki

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Ewa Ampulska nie żyje. Aktorka występowała m.in. w "Na dobre i na złe" i popularnych teledyskach

Czytaj więcej >
RICHARD HEATHCOTE/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle ma poważne kłopoty, asystentki oskarżają ją o mobbing. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

Czytaj więcej >