Goniec.pl
Marcin Hakiel

instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel wodzi fanów za nos. Czy przedstawi im nową partnerkę?

14 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Marcin Hakiel udzielił zaskakującej odpowiedzi na pytanie o to, kiedy fani będą mogli w końcu zobaczyć jego nową partnerkę. Z medialnych doniesień wynika, że niedawno tancerz wypełnił pustkę w sercu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek.

Jakiś czas temu Marcin Hakiel podkreślał, że nie chce, by jego kolejny związek był tak medialny, jak poprzedni. Wszyscy fani zastanawiają się jednak, jak długo celebryta zamierza ukrywać swoją nową miłość.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek reaguje na wieści o nowej partnerce Marcina Hakiela. Tancerz ma przedstawić ją rodzicom

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel i tajemnicza partnerka

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek stanowili jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Stanowili, do czasu, gdy czar nieoczekiwanie prysł, a na Instagramie zamiast wspólnych uśmiechniętych zdjęć pojawiło się oświadczenie o rozstaniu.

Niedługo później, wbrew wcześniejszym zapowiedziom o milczeniu na temat powodów rozstania, powędrował do programu Aleksandry Kwaśniewskiej, gdzie opowiedział o bólu, który przeżywał.

Przy okazji poinformował, że Katarzyna Cichopek zażądała "wolności", a jak się okazało, owa "wolność" miała też imię. Wkrótce Marcin Hakiel wyjawił, że sam otrzymuje już wiele listów od samotnych kobiet, czym sugerować mógł, że jego "kawalerstwo" nie potrwa długo.

W istocie, wkrótce media obiegły doniesienia o rzekomej nowej dziewczynie celebryty. Kobieta ma mieć córkę, która świetnie dogaduje się z Helenką - dzieckiem tancerza i aktorki "M jak miłość".

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel spełnił marzenie swoich dzieci. Tegorocznych wakacji nie zapomną do końca życia

CZYTAJ DALEJ

Zagadkowa odpowiedź Marcina Hakiela

Kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela? Nie wiadomo, a on sam nie kwapi się, by rzucić odrobinę światła na tę zagadkę. Całkiem niedawno mówił też o tym, że nie chce by jego kolejny związek był tak medialny jak ten z Katarzyną Cichopek.

W ostatnim czasie tancerz był na wizycie w Oglęborku. Na swoim Instagramie zamieścił kilka fotografii z wypadu. W sekcji komentarzy nie uniknął jednak pytań o to, kiedy fani będą mogli poznać jego nową miłość.

Marcin Hakiel udzielił lakonicznej i bardzo zagadkowej odpowiedzi: "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…". Z pewnością zrodzi ona kolejne pytania o to, czy kiedykolwiek gwiazdor ujawni tożsamość swojej nowej partnerki.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >