Goniec.pl
Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

Piotr Gąsowski drwi z TVP i Tomasza Kammela. Komu jeszcze się oberwało?

15 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Piotr Gąsowski postanowił prześmiewczo skomentować plakat, który pojawił się w internecie z okazji organizacji koncertu Piosenki Wojskowej Państw NATO. Aktor „wbił szpilę” Tomaszowi Kammelowi, który zaprezentował się na nim ubrany w wojskową koszulę w stylu moro. Czy nie miał litości również dla „gwiazd”, które wystąpią podczas wydarzenia? Oczywiście, że nie miał.

Piotr Gąsowski jest wnikliwym obserwatorem tego, co dzieje się w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej. Nie miał oporów, by zaopiniować jeden z nadchodzących koncertów pod egidą publicznego nadawcy. Chodzi o koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, który odbędzie się 15. sierpnia w Elblągu.

Katarzyna Cichopek

Amerykański raper obśmiał "Pytanie na śniadanie". Przypomniał kultową scenę sprzed lat

CZYTAJ DALEJ

Prowadzący „Twoja Twarz brzmi Znajomo” nie był jedynym, u którego wydarzenie wywołało rozbawienie. Nie wszyscy artyści, którzy wystąpią na elbląskiej scenie, cieszą dużą popularnością i powszechnym podziwem. Wśród nich znajdują się chociażby Trubadurzy, Captain Jack, Filip Lato, Halina Frąckowiak, czy Jan Pietrzak. Nie martwcie się, my również nie wiemy, co wspólnego mają z tematyką wojskową.

Piotr Gąsowski opublikował na swoim Instagramie plakat, na którym znajdują się prowadzący dzisiejszy koncert. Oprócz Aleksandra Sikory, Karoliny Pajączkowskiej i Idy Nowakowskiej (a jakże!) , na plakacie pręży się Tomasz Kammel.

Dziennikarz od wielu lat jest pracownikiem Telewizji Polskiej i jest obsadzany w roli prezentera na wielu wydarzeniach. Kammel 4 lata temu wydał nawet książkę pt. „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać”, w której zdradził, w jaki sposób przygotowuje się do wystąpień publicznych. Nie dziwi więc fakt, że i tym razem znalazł się w gronie gospodarzy koncertu. Zdziwiony okazał się jedynie Piotr Gąsowski. A może to nie tylko zdziwienie, ale również zazdrość?

Piotr Gąsowski o Tomaszu Kammelu

58-letni Piotr Gąsowski podzielił się przemyśleniami na ten temat. Były mąż Anny Głogowskiej często „folguje” sobie w sieci, kiedy tematem jest działalność TVP pod prezesurą Jacka Kurskiego. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni nie pałają do siebie sympatią. Aktor serialu komediowego „Daleko od noszy” tak skomentował zbliżający się koncert piosenki wojskowej:

- Padłem i leżę. Tomek, do twarzy Ci w moro… i z tą rakietą! Jest moc! Narodowa duma mnie, normalnie, od środka rozrywa jak granat. Zazdroszczę, że będziesz zapowiadał Pana Jana Pietrzaka. A może i „cud życia” się pojawi! Serdeczne gratulacje! – napisał prowokacyjnie w specjalnym wpisie.

Gąsowski opublikował cały plakat promujący koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO i skomentował nie tylko kolegę „po fachu”, ale także „gwiazdę” wieczoru, Jana Pietrzaka – satyryka, który nie ukrywa swoich sympatii politycznych wobec wiadomej partii. Warto pamiętać, że Jan Pietrzak występował niegdyś na festiwalu w Kołobrzegu, którego gośćmi byli wysoko postawieni politycy komunistycznej PZPR. Z pewnością to ten fakt sprawił, że Piotr Gąsowski uznał zapowiadanie występu satyryka za „zaszczyt”.

Aktor do wpisu dodał również krótki opis podsumowujący wszystko to, co miał do powiedzenia na temat koncertu.

- Wszystko już napisałem i swój zachwyt oraz zazdrość wyraziłem w relacji i pod zdjęciem! Dodam tylko… „Łubu Dubu! – podsumował, nawiązując do kultowej komedii „Miś”.

W sekcji komentarzy zarobiło się od komentarzy nie tylko popierających „żart” Gąsowskiego (np. Macieja Dowbora), ale także krytycznych. Zarzucono aktorowi, że uprawia hejt.


A Wy co sądzicie na temat jego wpisu? Czy powinien aż tak szydzić z koncertu? A może krytykę powinien zacząć od spojrzenia na samego siebie?
Kasia Wilk, Kuba Zdrójkowski i Katarzyna Ucherska wezmą udział w 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. TRICOLORS/Paweł Wodzyński/East News)

Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wystąpi w 17. edycji "TTBZ"?

Przed nami 17. już edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Wydawałoby się, że po tylu edycjach może zabraknąć gwiazd, które pojawią się w polsatowskim programie. Nic bardziej mylnego. W 17. edycji zobaczymy kolejnych uczestników. Udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" wezmą znów gwiazdy większego formatu, ale stacja zaprosiła także aktorów czy wokalistów, których nie znamy z telewizji. Od nas duży plus za to, że Polsat daje szansę wypromowania się artystom, którzy do tej pory nie mieli okazji pojawić się w telewizji. Przypomnijmy, że w jury 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadać będą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski, który zastąpi tym samym Krzysztofa Cugowskiego. W naszej galerii zobaczycie wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: rozrywka.radiozet.pl, pudelek.pl

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Instagram @karolinakp

Gwiazdy

Karolina Korwin-Piotrowska trafiła do szpitala. Opisała swój pobyt w państwowej placówce

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland" wkracza w kolejny etap. Od 1 października oglądać będziemy Bitwy uczestników!
(fot. Jan Bogacz/TVP)

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Startują Bitwy. Trenerzy przyznają: "To emocjonalna rzeźnia"

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

Gwiazdy

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

Czytaj więcej >
Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Gwiazdy

Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @tvnpl

Gwiazdy

„Kuba Wojewódzki”. Anna Mucha poucza Julię Wieniawę. „To jest ku**a nie w porządku”

Czytaj więcej >