Goniec.pl
Justyna Żyła takie słowa

instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła kolejny raz zabrała głos na temat Piotra Żyły. Przyznała, że jej córka przypomina ojca

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Justyna Żyła opublikowała niespodziewany wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Influencerka zamieściła nagranie ze swoją córką i zasugerowała, że zaczyna przypominać ojca. To miły gest w kierunku byłego męża, Piotra Żyły. Ciekawe, czy sportowiec postanowi to skomentować. Wiele wskazuje na to, że ich relacje uległy poprawie.

Trudno znaleźć żonę polskiego skoczka narciarskiego, która mogłaby rywalizować z Justyną Żyłą pod względem popularności. Chociaż kobieta już dawno rozwiodła się ze sportowcem, a ich rozstaniu towarzyszyły bardzo trudne emocje, to nadal jest rozpoznawalna. Od pewnego czasu sama robi karierę w mediach i pracuje na własne nazwisko.

Rozstanie Justyny Żyły i reprezentanta Polski w skokach narciarskich stało się głośnym wydarzeniem medialnym. Niestety para rozeszła się w niezbyt dobrych stosunkach. W pewnym momencie doszło też do prania brudów na forum. Na szczęście wiele wskazuje na to, że między byłymi małżonkami jest coraz lepiej.

Justyna Żyła po rozstaniu

Już od trzech lat Justyna nie jest w związku z jednym z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce. W 2018 roku potwierdziła, że rozstaje się z mężem. Rozpad małżeństwa Piotra Żyły stał się medialną sprawą i niestety momentami na to, co działo się między byłymi partnerami, patrzyło się z przykrością.

Ostatniego, czego chciałoby każde małżeństwo, to ujawnianie szczegółów dotyczących problemów w związku. Niestety w trakcie rozstania Piotr i Justyna Żyłowie zaczęli publicznie mówić o tym, co nie podobało im się we wspólnej relacji, wpuszczając media do swojego prywatnego życia.

[EMBED-243]

Była żona polskiego skoczka narciarskiego oświadczyła, że Piotr Żyła nie poświęcał odpowiednio dużo uwagi jej i dzieciom. Pojawiły się nawet poważne zarzuty o przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną, co jeszcze bardziej mogło zszokować internautów.

Sportowiec nie pozostał jej dłużny o ujawnił, że była partnerka wybiła szybę w jego samochodzie. Później jednak oboje skupili się na swoich karierach. Piotr Żyła dalej osiągał sukcesy w skokach narciarskich. Jego była żona natomiast zaczęła spełniać się jako influencerka.

Justyna Żyła porównuje córkę do byłego męża

Na co dzień Justyna Żyła jest aktywna w mediach społecznościowych Instagram influencerki obserwuje już blisko sto tysięcy internautów. Kobieta dzieli się przepisami na smaczne i zdrowe dania. Czasem publikuje zdjęcia z sesji fotograficznych i chwali się córką z byłego małżeństwa.

Niedawno żona skoczka opublikowała nagranie z udziałem córki i zasugerowała, że dziewczynka idzie w ślady ojca. Na Instagramie bezpośrednio odniosła się do Piotra Żyły, komentując aktywność swojego dziecka.

Nie wiadomo, czy sportowiec odniesie się do tej wiadomości, ale wszystko wskazuje na to, że była para zakopała topór wojenny i stosunki między nimi są co najmniej poprawne.

Fot. instagram.com/justynazyla

[EMBED-855]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

  • Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

  • Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >