Goniec.pl
Joanna Racewicz / KAPiF

KAPiF

Joanna Racewicz miała wypadek . "Krew mi odpłynęła. Zrobiło mi się słabo..."

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Joanna Racewicz w drodze na spotkanie autorskie miała wypadek. Doszło do zderzenia jej samochodu z innym - kierowca próbował wymusić pierwszeństwo. Czy gwieździe coś się stało?

Joanna Racewicz miała wypadek samochodowy

Joanna Racewicz miała wypadek samochodowy. Jechała na swój wieczór autorski z książką "Sypiając z prezesem", gdy z drogi podporządkowanej wyjechał samochód i uderzył w jej pojazd. Chciał wymusić pierwszeństwo.

joanna racewicz

Joanna Racewicz wróciła pamięcią do tragicznych wydarzeń. Słowa 3-letniego syna zapamięta do końca życia

CZYTAJ DALEJ

Na drodze dziennikarka przeżyła z pewnością chwile grozy. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało, co nie znaczy, że wszystko było w porządku. Jej samochód był lekko uszkodzony. Na miejsce musiała przyjechać policja, by ocenić straty i dokładnie dowiedzieć się, do czego doszło.

Joanna Racewicz: "Aż mi krew odpłynęła, zrobiło mi się słabo"

Joanna Racewicz ostatecznie dojechała wreszcie na swoje spotkanie autorskie i przeprosiła wszystkich gości za spóźnienie. Postanowiła wytłumaczyć dokładnie, co się wydarzyło.

- Ja bardzo państwa przepraszam. W najczarniejszym scenariuszu nie przypuszczałam, że to się wydarzy. [...] Aż mi krew odpłynęła, zrobiło mi się słabo, blado - wyjaśniła.

Gdyby nie jej znajomości, patrol policyjny mógłby pojawić się dwie godziny później, a ona właściwie mogłaby w ogóle nie spotkać się z obecnymi na spotkaniu. Patrol ostatecznie na miejsce przybył bardzo szybko.

- Proszę mi wierzyć, uruchomiłam wszystkie znajomości. Przydała mi się praca w newsach i zapraszanie rzeczników prasowych oraz innych bardzo ważnych panów mundurowych. Wytłumaczyłam, o co chodzi. Naprawdę czasem to się przydaje, a to była wyższa konieczność - twierdziła dziennikarka.

Spotkanie rozpoczęło się więc z pewnym poślizgiem, ale gdyby Racewicz była prostą zjadaczką chleba, zapewne mogłaby w ogóle pożegnać się ze swoją obecnością na spotkaniu. Najważniejsze jednak, że ze zdarzenia wyszła cała i zdrowa.

/fot. Facebook.com / Macy's Journey

Córka zginęła mając 16 lat. Kilka miesięcy później mama znalazła list i zaczęła płakać

Macy Mathis była radosną nastolatką, która świetnie dogadywała się z rodziną i miała wielkie plany na przyszłość. Niestety, 16-latka zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. Jej nagła śmierć wstrząsnęła bliskimi dziewczyny, a w szczególności jej mamą, która długo nie mogła pogodzić się ze stratą córki. Kilka miesięcy po śmierci 16-latki jej mama odnalazła zaadresowane do siebie listy, których autorką była właśnie jej tragicznie zmarła córka. Cindy nie mogła powstrzymać wzruszenia po przeczytaniu jednego z nich, który według polecenia na kopercie, miała otworzyć "kiedy będzie za nią tęsknić". Kobieta udostępniła w sieci treść wiadomości i opublikowała zdjęcie listu na profilu facebookowym, poświęconym pamięci swojej tragicznie zmarłej córki. Po przeczytaniu go ciężko powstrzymać łzy. /fot. Facebook.com / Macy's Journey

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Iberion materiały własne

Gwiazdy

Charles Kimbrough nie żyje. Aktor miał 86 lat

Czytaj więcej >
Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >