Goniec.pl
Jacek Kurski

TRICOLORS/East News

Jacek Kurski podczas prezentacji ramówki dziękował żonie

26 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Jacek Kurski pojawił się ostatnio na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Podczas imprezy prezes Telewizji Polskiej nie omieszkał pochwalić się wysokimi wynikami oglądalności stacji i podziękować dziennikarzom za ich pracę. Na koniec pokusił się o emocjonalne wyznanie, skierowane wprost ze sceny do żony.

Jacek Kurski funkcję prezesa TVP pełni od 2016 r. Za jego rządów stacja przeszła ogromną przemianę, m.in. pożegnało się z nią kilkunastu znanych dziennikarzy, zmieniono także ofertę programową.

przychodnia sowińskiego 15a

Legionowo: W przychodni zmarła 11-letnia dziewczynka

CZYTAJ DALEJ

Choć wiele badań wskazuje na spadek oglądalności stacji pod rządami prezesa Kurskiego, ten zdaje się ignorować ten fakt i koloryzować rzeczywistość. Ostatni wyraz swojego zadowolenia dał podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP, na której nie zabrakło gwiazd stacji.

Zaskakujące wyznanie

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski pojawił się na konferencji z ukochaną żoną Joanną. Oboje chętnie pozowali do zdjęć ubrani w klasyczne stroje. Kurski wybrał na tę okazję granatowy garnitur i krawat w odcieniu logo stacji. Pani Joanna zaprezentowała się zaś w zwiewnej, czarnej sukience.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideoJak przy okazji każdej konferencji TVP, Jacek Kurski i tym razem wygłosił przemówienie, w którym chwalił się swoimi wynikami. Przyznał, że jest dumny, że TVP wygrała zarówno wiosną, jak i latem, jeśli chodzi o słupki oglądalności. Ze sceny padły także słowa, w których prezes przyznał, że pandemia COVID-19 stanowiła dla telewizji duże zagrożenie.

Kurski podkreślił, że ostatni rok był trudny dla Telewizji Polskiej, głównie ze względu na szeroką ofertę konkurencji i serwisów streamingowych. Nie zapomniał przy tym zareklamować sprawdzonych oraz nowych formatów, które zobaczymy w jesiennej ramówce TVP.

Już na koniec swojego przemówienia obecny prezes TVP zdobył się na osobiste wyznanie, które skierował w stronę swojej żony, Joanny.

- Mężczyzna nigdy nie odnosi sukcesu, gdy nie stoi przy nim silna kobieta. Dla mnie to była Joanna. Ona tu jest i pozwólcie, że ją pozdrowię. Kocham cię, Joasiu! - powiedział wyraźnie wzruszony.

Po emocjonalnej mowie przyszedł czas na przerwę muzyczną. Ze sceny wybrzmiała piosenka z serialu „Kozacka miłość”, który jest hitem telewizyjnej „Dwójki”.

Jesienna ramówka TVP

Jesienią w TVP nie zabraknie ulubionych przez widzów formatów, m.in.„The Voice of Poland” czy „Rolnik szuka żony”. Po wakacyjnej przerwie powrócą także ulubione seriale Polaków, takie jak „M jak miłość”, „Klan” i „Barwy Szczęścia”.

Oprócz tego ponownie zobaczymy znane teleturniej, np. „Jaka to melodia” i „Koło fortuny” oraz program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. W ofercie stacji także uwielbiane przez Kurskiego tureckie telenowele i wiele nowości, w tym show „You can dance - nowa generacja”, serial „Remiza” i cykl „Pełny obraz”.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Willie Garson

Gwiazdy

Nie żyje aktor Willie Garson

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger stanął przed sądem. Jest oficjalne oświadczenie jego prawnika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje aktor Melvin Van Peebles. Syn potwierdził tragiczne informacje

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >