Goniec.pl
"Królowe życia" w TTV

Instagram.com sylwia_peretti

Gwiazda "Królowych życia" cierpi po rozstaniu z partnerem

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Sylwia Peretti to wschodząca gwiazda "Królowych życia", która szybko podbiła serca widzów programu. Niedawno celebrytka podzieliła się z fanami dramatycznymi przeżyciami z przeszłości i przyznała, że jej poprzedni związek zakończył się z powodu zdrady.

Bohaterka „Królowych życia” aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, za pomocą których utrzymuje stały kontakt z fanami. Niedawno opowiedziała im o trudnym doświadczeniu z przeszłości. Gwiazda musiała poradzić sobie ze zdradą byłego partnera.

„Królowe życia” - gwiazda przyznała, że została zdradzona przez byłego bartnera

Sylwia Peretti zadebiutowała w dziewiątym sezonie „Królowych życia” i szybko stała się jedną z ulubienic widzów. Celebrytka dba o to, by fani wiedzieli, co się dzieje w jej życiu i utrzymuje z nimi bliski kontakt za pomocą mediów społecznościowych.

Niedawno gwiazda odpowiadała na pytania fanów na swoim Instagramie. Jedna z obserwujących zapytała ją o to, jakie zdanie, które celebrytka kiedykolwiek usłyszała, zraniło ją najbardziej. Wówczas Sylwia Peretti zdecydowała się na szczere wyznanie.

- W sylwestra dowiedziałam się, że mój związek legł w gruzach przez zdradę__. Usłyszałam, że mój były partner planuje związek z inną osobą - wyznała gwiazda stacji TTV.

[EMBED-243]

Jak przyznała Peretti, to nie był koniec jej związku. Bohaterka „Królowych życia” długo walczyła o byłego partnera i próbowała ratować ich relację. Niestety, wkrótce zdała sobie sprawę, że ich miłość zgasła i czas odpuścić starania.

- Nawet jeśli związek przetrwał, to u mnie akurat emocjonalnie umarł. Zdałam sobie zdecydowanie za późno z tego sprawę. Choć dzięki tej emocjonalnej nieświadomości walczyłam i starałam się, by było tak, jak kiedyś - dodała gwiazda.

Dziś Sylwia Peretti znów jest szczęśliwie zakochana i planuje ślub ze swoim partnerem, Łukaszem Porzuczkiem, który jest właścicielem świetnie prosperującej firmy saperskiej. Para miała stanąć na ślubnym kobiercu już w zeszły roku, jednak sakramentalne „tak” powiedzą sobie dopiero za kilka tygodni z powodu pandemii koronawirusa.

Sylwia i Łukasz przenieśli ślub na inny termin ze względu na zagrożenie epidemiczne i limity gości. Celebrytka jednak nie może się już doczekać uroczystości, którą planuje w asyście kamer w trakcie kręcenia „Królowych życia”, choć jest to już jej trzecie małżeństwo.

Sylwia Peretti dołączyła do programu wraz z pięcioma nowymi uczestnikami. Celebrytka jednak po raz pierwszy miała się jednak pojawić przed kamerami w 2011 roku, jako uczestniczka programu „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler. Wówczas gwiazda TTV prowadziła w Krakowie restaurację „U jędzy” wraz ze swoim byłym mężem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:
  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >