Goniec.pl
Grażyna Krawczyk nie przebierała w słowach

ARTUR KRASZEWSKI/East News

Grażyna Krawczyk skomentowała konflikt w rodzinie byłego męża

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Grażyna Krawczyk, pierwsza żona legendarnego piosenkarza, postanowiła skomentować konflikt w rodzinie dawnego ukochanego. Kobieta nie ukrywa zbulwersowania skandalicznymi warunkami mieszkaniowymi Krzysztofa Krawczyka Juniora. Przed laty była mocno związana z potomkiem byłego męża.

Grażyna Krawczyk była pierwszą wielką miłością Krzysztofa Krawczyka. Para poznała się w połowie lat 60. w liceum wieczorowym w Łodzi. On pracował wówczas jako goniec, a ona była recepcjonistką w ośrodku zdrowia. W 1969 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Gdy kariera piosenkarza zaczęła się rozwijać, kobieta wraz z nim przeniosła się do Warszawy.

Grażyna Krawczyk nie przebierała w słowach

Związek małżonków rozpadł się już cztery lata później. W 1973 roku Trubadurzy wyjechali do Gruzji w trasę koncertową z zespołem Amazonki, w którym śpiewała piękna Halina Żytkowiak. Krzysztof Krawczyk został przyłapany przez żonę na zdradzie z artystką.

Romans wokalistów zakończył się ciążą. Krzysztof Krawczyk rozwiódł się z Grażyną Adamus, by poślubić matkę mającego urodzić się dziecka. Wkrótce na świat przyszedł Krzysztof Krawczyk Junior. Również ten związek nie przetrwał jednak próby czasu. 

Po nagłej śmierci artysty na jaw wyszły wstrząsające fakty z jego życia osobistego. 47-letni dziś syn piosenkarza postanowił skontaktować się z redakcją programu „Uwaga TVN” i opowiedzieć o dramacie, jaki przeżywa każdego dnia. Ciężko chory mężczyzna żyje w skandalicznych warunkach.

Od dłuższego czasu Krzysztof Krawczyk Junior pozostaje w konflikcie z macochą - okazuje się, że syn piosenkarza nie został uwzględniony w testamencie. Grażyna Krawczyk w rozmowie z portalem Pomponik zdecydowała się wyrazić swoje zbulwersowanie zaistniałą sytuacją. Przypomniała, że babcia Krzysztofa Juniora zapewniała, że jej mieszkanie zostanie przepisane właśnie na wnuka.

- Trzeba pomóc temu dziecku. Ja wierzę, że rodzina nie zostawi go bez niczego. Przecież on mieszka w mieszkaniu po babci i nawet ja pamiętam, jak pani Lucyna, moja była teściowa, mówiła mi, że to mieszkanie dla Krzysia - mówiła wzburzona kobieta.

Grażyna Krawczyk zdradziła, że nawet po rozwodzie utrzymywała bardzo ciepłe stosunki z byłą teściową, która przez długi czas zajmowała się synem Krzysztofa Krawczyka. Mama wokalisty i jego syn byli częstymi gośćmi w mieszkaniu byłej partnerki piosenkarza.

- Mimo naszego rozstania z Krzyśkiem miałyśmy serdeczne relacje, do tego stopnia, że pani Lucynka odwiedzała mnie z małym Krzysiem w Warszawie, a on bawił się u mnie w pokoju zabawkami. Mówiła mi nawet tak: „Krzysztof bardzo kłóci się z Haliną. Nie jest szczęśliwy i żałuje rozwodu z tobą. Jeśli ją zostawi i będzie chciał do ciebie wrócić, proszę, nie odmawiaj. Wiem, że będziesz dobrą matką dla jego dziecka. Ono tak potrzebuje kochających rodziców. Niech on wraca do ciebie z Krzysiem” - relacjonowała była żona Krzysztofa Krawczyka.

Można się domyślać, że Ewa Krawczyk nie będzie zachwycona wypowiedzią Grażyny Krawczyk. Zachowanie wdowy po piosenkarzu jest ostatnio szeroko komentowane przez media. Internauci zarzucają kobiecie, że to ona była przyczyną konfliktu pomiędzy ojcem a synem.

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >