Goniec.pl

Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?

29 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Slajd 1 z 11

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

(fot. KAPiF)

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spotykali się od 2018 roku. W styczniu 2022 roku aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. Drogi tej pary miały rozejść się już w grudniu 2021.

Slajd 2 z 11

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska

(fot. KAPiF)

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska

Również na początku roku Maciej Orłoś poinformował o rozwodzie z żoną . Małżeństwo trwało 26 lat. Niedługo potem prezenter związał się z Pauliną Koziejowską .

Slajd 3 z 11

Tomasz Komenda i Anna Walter

(fot. KAPiF)

Tomasz Komenda i Anna Walter

Historią Tomasza Komendy żyła cała Polska. Trudno przejść obojętnie obok dramatu mężczyzny, który będąc niewinnym spędził 18 lat w więzieniu. Po wielu latach (zdecydowanie za późno) udało się ustalić prawdziwego zabójcę, dzięki czemu Tomasz Komenda wyszedł na wolność.

Mężczyzna zaczął układać sobie życie. Jego historia została zekranizowana, a na jej premierze we wrześniu 2020 Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej. Para spodziewała się dziecka, które przyszło na świat w grudniu 2020 roku.

W lutym 2022 media obiegła wiadomość, że Tomasz Komenda rozstał się z ukochaną, ale już w lipcu 2021 .

Slajd 4 z 11

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

(fot. KAPiF)

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Ta para rozgrzewała media do czerwoności już od końca 2021 roku. Nagły ślub i niespodziewana ciąża nie zwiastowały nic dobrego, a Joanna Opozda miała jeden z najtrudniejszych okresów w życiu będąc w "błogosławionym stanie" , kiedy właśnie spokój jest potrzebny.

W lutym aktorzy ogłosili swoje rozstanie, które tylko spotęgowało lawinę informacji na ich temat. Sami zainteresowani prześcigali się w oskarżeniach do tego stopnia, że ciężko było odnaleźć się w całej sytuacji. Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie schodzili z pierwszych stron przez dobrych kilka tygodni.

Slajd 5 z 11

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

(fot. KAPiF)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

To rozstanie było (i jest!) najgłośniejszym minionego roku. Pokłosie tej decyzji zbierane jest do dziś. Jednak od początku... W marcu gruchnęła informacja o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela . Na dodatek wiadomość ta wypłynęła od samych zainteresowanych, którzy opublikowali oświadczenia na swoich profilach na Instagramie.

"Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności".

Później była już lawina domysłów, spekulacji i medialnej przepychanki. Marcin Hakiel udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że jego żona odeszła do innego mężczyzny. Media szybko podchwyciły tę informację i rozpisywały się o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego . Para ostatecznie potwierdziła swój związek podczas romantycznej podróży do Izraela z okazji 40. urodzin aktorki.

Slajd 6 z 11

Filip Chajzer

(fot. KAPiF)

Małgorzata Walczak i Filip Chajzer

W maju w mediach plotkarskich pojawiły się zdjęcia Filipa Chajzera , który nie szczędził sobie czułości z kobietą, którą nie była jego ówczesna partnerka Małgorzata Walczak. Sprawa szybko ucichła, ponieważ sami zainteresowani nie dostarczali dalszych jej szczegółów poza zwięzłym oświadczeniem z prośbą o "uszanowanie ich prywatności".

Slajd 7 z 11

Maffashion i Sebastian Fabijański

(fot. KAPiF)

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański również rozstali się w cieniu skandalu. W rozpad tego związku zamieszana była transseksualna skandalistka Rafalala, z którą aktor miał zdradzić Julię Kuczyńską . Z kolei "kochanka" Fabijańskiego sugerowała w mediach, że Maffashion także nie była wierna swojemu partnerowi.

Slajd 8 z 11

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

(fot. KAPiF)

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

W lipcu 2022 Katarzyna Glinka potwierdziła informacje o rozstaniu z narzeczonym, Jarosławem Bienieckim.

Slajd 9 z 11

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

(fot. KAPiF)

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

W październiku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojawili się na jednej imprezie. Czujni reporterzy i dziennikarze szybko zauważyli, że para udawała, że się nie widzi. Następnego dnia w mediach społecznościowych aktorów pojawiły się oświadczenia informujące o ich rozstaniu z tradycyjną prośbą o uszanowanie ich prywatności.

Slajd 10 z 11

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

(fot. instagram.com/juliawieniawa)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

To bez wątpienia była jedna z najładniejszych par polskiego show-biznesu. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki związali się w 2020 roku, a w październiku 2022 poinformowali o swoim rozstaniu. Para zaznaczyła, że pozostaje w przyjaźni.

Slajd 11 z 11

Tomasz Stockinger z partnerką Katarzyną

(fot. KAPiF)

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem w "Na żywo". Pod koniec roku aktor wyjawił na łamach tego czasopisma, że rozstał się ze swoją partnerką. - To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku.

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >