Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?
29.12.2022 10:30

Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?

Rozstania gwiazd to temat, który zawsze elektryzuje media i fanów. W 2022 roku najgłośniej bez wątpienia było o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ale to nie jedyny związek, który rozpadł się w mijającym roku. Kto jeszcze zdecydował się na życie osobno?Rozstania gwiazd 2022Koniec roku to doskonały moment na podsumowania. Choć rozstanie dla nikogo nie jest łatwe, nawet dla gwiazd, to jednak czasem jest jedynym rozwiązaniem. Kiedy myślimy o rozstaniach gwiazd 2022, to od razu przychodzi na myśl Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ale zakończonych związków w tym roku było znacznie więcej.Zobaczcie, kto rozstał się w 2022 roku.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Rozstania gwiazd 2022. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie byli jedyni. Czyj związek rozpadł się w mijającym roku? (fot. KAPiF)

Slajd 1 z 11

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska

Również na początku roku Maciej Orłoś poinformował o rozwodzie z żoną. Małżeństwo trwało 26 lat. Niedługo potem prezenter związał się z Pauliną Koziejowską.

Slajd 2 z 11

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spotykali się od 2018 roku. W styczniu 2022 roku aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. Drogi tej pary miały rozejść się już w grudniu 2021.

Slajd 3 z 11

Tomasz Komenda i Anna Walter

Historią Tomasza Komendy żyła cała Polska. Trudno przejść obojętnie obok dramatu mężczyzny, który będąc niewinnym spędził 18 lat w więzieniu. Po wielu latach (zdecydowanie za późno) udało się ustalić prawdziwego zabójcę, dzięki czemu Tomasz Komenda wyszedł na wolność.

Mężczyzna zaczął układać sobie życie. Jego historia została zekranizowana, a na jej premierze we wrześniu 2020 Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej. Para spodziewała się dziecka, które przyszło na świat w grudniu 2020 roku.

W lutym 2022 media obiegła wiadomość, że Tomasz Komenda rozstał się z ukochaną, ale już w lipcu 2021.

Slajd 4 z 11

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

To rozstanie było (i jest!) najgłośniejszym minionego roku. Pokłosie tej decyzji zbierane jest do dziś. Jednak od początku... W marcu gruchnęła informacja o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Na dodatek wiadomość ta wypłynęła od samych zainteresowanych, którzy opublikowali oświadczenia na swoich profilach na Instagramie.

"Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności".

Później była już lawina domysłów, spekulacji i medialnej przepychanki. Marcin Hakiel udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że jego żona odeszła do innego mężczyzny. Media szybko podchwyciły tę informację i rozpisywały się o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para ostatecznie potwierdziła swój związek podczas romantycznej podróży do Izraela z okazji 40. urodzin aktorki.

Slajd 5 z 11

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Ta para rozgrzewała media do czerwoności już od końca 2021 roku. Nagły ślub i niespodziewana ciąża nie zwiastowały nic dobrego, a Joanna Opozda miała jeden z najtrudniejszych okresów w życiu będąc w "błogosławionym stanie", kiedy właśnie spokój jest potrzebny.

W lutym aktorzy ogłosili swoje rozstanie, które tylko spotęgowało lawinę informacji na ich temat. Sami zainteresowani prześcigali się w oskarżeniach do tego stopnia, że ciężko było odnaleźć się w całej sytuacji. Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie schodzili z pierwszych stron przez dobrych kilka tygodni.

Slajd 6 z 11

Filip Chajzer

W maju w mediach plotkarskich pojawiły się zdjęcia Filipa Chajzera, który nie szczędził sobie czułości z kobietą, którą nie była jego ówczesna partnerka Małgorzata Walczak. Sprawa szybko ucichła, ponieważ sami zainteresowani nie dostarczali dalszych jej szczegółów poza zwięzłym oświadczeniem z prośbą o "uszanowanie ich prywatności".

Slajd 7 z 11

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański również rozstali się w cieniu skandalu. W rozpad tego związku zamieszana była transseksualna skandalistka Rafalala, z którą aktor miał zdradzić Julię Kuczyńską. Z kolei "kochanka" Fabijańskiego sugerowała w mediach, że Maffashion także nie była wierna swojemu partnerowi.

Slajd 8 z 11

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

To bez wątpienia była jedna z najładniejszych par polskiego show-biznesu. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki związali się w 2020 roku, a w październiku 2022 poinformowali o swoim rozstaniu. Para zaznaczyła, że pozostaje w przyjaźni.

Slajd 9 z 11

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

W lipcu 2022 Katarzyna Glinka potwierdziła informacje o rozstaniu z narzeczonym, Jarosławem Bienieckim.

Slajd 10 z 11

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

W październiku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojawili się na jednej imprezie. Czujni reporterzy i dziennikarze szybko zauważyli, że para udawała, że się nie widzi. Następnego dnia w mediach społecznościowych aktorów pojawiły się oświadczenia informujące o ich rozstaniu z tradycyjną prośbą o uszanowanie ich prywatności.

Slajd 11 z 11

Tomasz Stockinger z partnerką Katarzyną

Tomasz Stockinger zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem w "Na żywo". Pod koniec roku aktor wyjawił na łamach tego czasopisma, że rozstał się ze swoją partnerką. - To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku.

Tagi: