Goniec.pl
Filip Chajzer komentuje plotki o rozstaniu z narzeczoną. Fot. Kapif

Fot. Kapif

Filip Chajzer skomentował plotki o rozstaniu z narzeczoną

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Filip Chajzer na własnej skórze bardzo dobitnie przekonał się, jak trudno wykaraskać się z medialnych plotek, jakoby rozstał się z o 13 lat młodszą narzeczoną. Czy w tych doniesieniach jest choćby ziarenko prawdy?

Filip Chajzer chwalił się miłością jak nastolatek

Filip Chajzer doświadczył, że od miłości do nienawiści jest naprawdę krótka droga. Jego emocje może nie są aż tak skrajne, jednak o problemach z młodszą narzeczoną na korytarzach TVN mówiło się już od jakiegoś czasu.

Filip Chajzer

Filip Chajzer miał bolesny wypadek, ale to nie koniec pecha. Teraz przekazał niepokojące wieści

CZYTAJ DALEJ

Gospodarz "Dzień dobry TVN", słynący z osobliwego poczucia humoru, tym razem sam może stać się obiektem żartów i drwin, jeśli "na ruszt" zostaną wzięte jego matrymonialne i, delikatnie mówiąc, mało odpowiedzialne działania.

Raptem kilka miesięcy temu Filip Chajzer zakochał się w młodszej o 13 lat Julii, z którą niczym nastolatek spędzał każdą wolną chwilę. Romantyczne uniesienia i pragnienie, by oddać się pełni uroków wzajemnej fascynacji , spowodowały, że kochankowie wspólnie zamieszkali.

Oprócz długich godzin spędzonych w domowym zaciszu, skorzystali także z urlopu i wylecieli na bajeczne wakacje w ciepłe kraje. To właśnie tam doszło do świadectwa miłości, którym dla charakternego syna Zygmunta Chajzera były oświadczyny.

Niestety, w tym przypadku można śmiało przypuścić, że co "łatwo przyszło, łatwo poszło". Tuż po powrocie do chłodnej o tej porze roku Polski płomień łączący dwojga przestał żarzyć się choćby najmniejszą iskrą miłości, którą tak ochoczo wyznawali sobie podczas egzotycznych wojaży.

Filip Chajzer i tajemnicza Julia mieli – jak donosi portal Pudelek - rozstać się w oparach awantury na początku tego roku i za milion sześćset tysięcy złotych wystawić na sprzedaż apartament, w którym tak szybko uwili sobie gniazdko.

- Filip i Julia rozstali się na początku miesiąca w niezbyt przyjaznej atmosferze – uściśliło źródło Pudelka, jednocześnie uwypuklając beztroskę dziennikarza TVN, który zamiast działać dojrzale, dał ponieść się sile zauroczenia i podejmował pochopne decyzje. O ich konsekwencjach przekonał się za późno.

Filip Chajzer skomentował plotki o rozstaniu

Zupełnie inne spojrzenie na tę pasjonującą sprawę podaje sam zainteresowany. Czy potwierdza, że zerwał zaręczyny i ostatecznie zdecydował się na sprzedaż nieruchomości? Dziennikarze Plejady zasięgnęli języka u źródła.

- Nie potwierdzam – czarno na białym i przy tym wyjątkowo oschle podsumował Filip Chajzer. Warto mu wierzyć? Niechaj czas będzie najlepszym testem dla jego słów. A Walentynki już za pasem...

Rozstania gwiazd 2022. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie byli jedyni. Czyj związek rozpadł się w mijającym roku?
(fot. KAPiF)

Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?

Rozstania gwiazd to temat, który zawsze elektryzuje media i fanów. W 2022 roku najgłośniej bez wątpienia było o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ale to nie jedyny związek, który rozpadł się w mijającym roku. Kto jeszcze zdecydował się na życie osobno? Rozstania gwiazd 2022 Koniec roku to doskonały moment na podsumowania. Choć rozstanie dla nikogo nie jest łatwe, nawet dla gwiazd, to jednak czasem jest jedynym rozwiązaniem. Kiedy myślimy o rozstaniach gwiazd 2022, to od razu przychodzi na myśl Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ale zakończonych związków w tym roku było znacznie więcej. Zobaczcie, kto rozstał się w 2022 roku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >