Goniec.pl
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

instagram.com/marceepan

Związek Piotra Żyły wisi na włosku? Doniesienia obiegły media

23 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Fani Piotra Żyły byli zaskoczeni, gdy na jaw wyszło, że 34-letni skoczek narciarski spotyka się z dużo młodszą od siebie aktorką i celebrytką, Marceliną Ziętek. Redakcja serwisu "Pudelek" donosi jednak, że ostatnio parze nie układa się najlepiej.

Gdy tylko prawda o związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek wyszła na jaw, para przestała się ukrywać i chętnie publikowała wspólne zdjęcia. Młoda celebrytka, znana m.in. z występów w serialu "19+", aktywnie kibicowała również ukochanemu na trybunach, a także za pomocą mediów społecznościowych.

agata mlynarska

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne

CZYTAJ DALEJ

Fani niepokoją się o związek Piotra Żyły

Ostatnio jednak, zarówno na profilach w mediach społecznościowych Piotra Żyły, jak i jego ukochanej, próżno szukać ich nowych wspólnych zdjęć. Ostatnią fotografię ze skoczkiem Marcelina Ziętek udostępniła 31 lipca 2021 roku. Dodatkowo, jak donosi "Pudelek", skoczek przestał "lajkować" wpisy swojej partnerki.

Co ciekawe, okazuje się, że Marcelina Ziętek nawet nie obserwuje profilu instagramowego swojego ukochanego. Piotr Żyła z kolei ma tylko jedną stronę na Instagramie, którą obserwuje, i jest to profil jego firmy produkującej czapki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Fani skoczka zwrócili również uwagę, że ukochana Piotra Żyły nie kibicowała mu publicznie w czasie weekendowej inauguracji zimowego sezonu zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Do tej pory Marcelina Ziętek dawała znać swoim obserwatorom, że wspiera ukochanego w jego karierze sportowej.

Para na razie nie skomentowała doniesień o kryzysie w swoim związku. Być może Marcelina Ziętek i Piotr Żyła będą trzymać swoje kłopoty w tajemnicy, tak jak wcześniej skrywali swoje uczucie. Na razie jednak skoczek musi skupić się na kolejnych zawodach PŚ, które już w przyszły weekend rozegrane zostaną na finlandzkiej skoczni Ruka.

Piotr Żyła ma już za sobą burzliwy rozwód z byłą żoną

Przed związkiem z młodą celebrytką Piotr Żyła długo walczył o rozwód z żoną, Justyną. Para rozstała się w atmosferze skandalu i publicznie obrzucała się oskarżeniami. Byli małżonkowie do dziś pozostają w chłodnych relacjach, choć jakiś czas temu zakopali topór wojenny.

Była żona skoczka nie przepada również za jego obecną partnerką. Justyna Żyła i Marcelina Ziętek niedawno pokłóciły się nawet na Instagramie o psa, którego eksżona skoczka i ich dzieci miały dostać od Piotra Żyły. Więcej na temat ich konfliktu przeczytasz TUTAJ.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek/Instagram

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Anna Jurksztowicz

Gwiazdy

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Kompozytor miał zdradzać żonę

Czytaj więcej >
Instagram/m_wisniewski1972

Gwiazdy

Syn Michała Wiśniewskiego pochwalił się sukcesem. Jego kariera nabierze tempa?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Robert Janowski prosi o pomoc w akcji charytatywnej

Czytaj więcej >
Sylwia Grzeszczak

Gwiazdy

Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak? To znany polski raper

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Restauracja Magdy Gessler oferuje świąteczny catering. Ceny niektórych dań zaskakują

Czytaj więcej >
Dorota Wellman i Marcin Prokop

Gwiazdy

Milionerzy TVN: Pytanie zupełnie zaskoczyło Marcina Prokopa i Dorotę Wellman

Czytaj więcej >