Goniec.pl
Krystian Ochman

Pawel Wodzynski/East News

Eurowizja 2022. Pozycja Krystiana Ochmana na liście bukmacherów znów się zmieniła. Jakie ma szanse?

13 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Według danych bukmacherów, szanse na zwycięstwo Eurowizji 2022 przez Krystiana Ochmana spadły, ale wciąż plasują się wysoko. Faworytem jest jednak na ten moment ukraińska Kalush Orchestra.

Eurowizja 2022 budzi ogromne emocje. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na sobotni finał, podczas którego dowiemy się, która z piosenek okaże się tą najlepszą.

Marek BAZAK/East News / Piotr Molecki / East News

Lasy Państwowe złożyły pozew przeciwko ambasadzie Rosji. Chodzi o wyjątkową nieruchomość

CZYTAJ DALEJ

Szanse Krystiana Ochmana

12 maja Polacy z ogromną nadzieją oglądali zmagania piosenkarzy biorących udział w drugim półfinale Eurowizji 2022. Nic dziwnego, to właśnie wówczas startował polski reprezentant, Krystian Ochman.

Na szczęście, piosenka "River" spodobała się zagranicznym widzom, którzy zadecydowali o tym, że wokalista zakwalifikował się do kolejnego etapu widowiska, które odbędzie się już w najbliższą sobotę.

To właśnie wówczas poznamy najlepszą europejską piosenkę roku, którą ma szanse zostać utwór Krystiana Ochmana. Czy perspektywa zwycięstwa jest jednak realna? Bukmacherzy już od jakiegoś czasu tworzą zestawienie potencjalnych wygranych Eurowizji 2022.

Jeszcze jakiś czas temu, polski piosenkarz znajdował się w nim na ósmej pozycji. To notowanie jeszcze sprzed przyjazdu uczestników do Turynu. Dziś sytuacja jest już zupełnie inna.

Maryla Rodowicz była w związku z Danielem Olbrychskim

Romans Maryli Rodowicz i gwiazdy kina. Cała Polska była wstrząśnięta

CZYTAJ DALEJ

Kto wygra Eurowizję 2022?

Choć z końcem kwietnia polskiej reprezentacji dawano 2% szans na wygraną, sytuacja polepszyła się po próbach występów. Wówczas piosenkarz uplasował się oczko wyżej i "wskoczył" na miejsce siódme.

Sytuacja zmieniła się ponownie, tuż przed drugim półfinałem. W bukmacherskich zestawieniach polski wokalista ponownie awansował o jedno miejsce i zajął 6. pozycję, na której utrzymuje się do dziś.

Kto ma jednak największe szanse na wygraną? Zdaniem bukmacherów, zwycięstwo powinno przypaść łączącej tradycyjną muzykę z hip-hopem ukraińskiej grupie Kalush Orchestra. Zespół porwał publiczność podczas pierwszego półfinału.

Poprzednie edycje Eurowizji przekonały nas jednak, że nie wszystko musi być z góry pewne, a najwięksi faworyci mogą okazać się przegranymi. Najlepiej zatem poczekać do sobotniego wieczora, podczas którego wszystko powinno się wyjaśnić.

Karolina Bielawska urodziła się 11 kwietnia 1999 r. w Łodzi. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej zdjęć. / fot. Pawel Wodzynski/East News
Karolina Bielawska urodziła się 11 kwietnia 1999 r. w Łodzi. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej zdjęć. / fot. Pawel Wodzynski/East News
Nowa Miss World studiuje zarządzanie. Obroniła licencjat, a obecnie edukuje się na magistracie. W przyszłości chce również zdobyć tytuł doktora. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej zdjęć.  / fot. Tricolors/East News
W wolnych chwilach bardzo lubi uprawiać sport. Trenuje tenis i badminton, a także pływanie i nurkowanie. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej zdjęć. / fot. Tricolors/East News

Karolina Bielawska to najpiękniejsza kobieta na świecie. Zobaczcie, jak wygląda Miss World

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World 2021. W naszej galerii możecie przyjrzeć się, jak wygląda najpiękniejsza kobieta na świecie!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich sprzed lat. Wyglądają nieziemsko

  • Barbara Kurdej-Szatan zorganizowała zbiórkę. Potrzeba jej pół miliona złotych

  • Matura fizyka 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań z rozszerzonej fizyki

Źródło: pudelek.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

Czytaj więcej >
Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Gwiazdy

Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Gwiazdy

Marcin Hakiel nieoczekiwanie staje w obronie Katarzyny Cichopek. Kuriozalna sytuacja na Instagramie

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi.

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi

Czytaj więcej >
Wojciech Glanc

Gwiazdy

Wojciech Glanc snuje niepokojącą wizję i ostrzega szczególnie przed jednym miejscem

Czytaj więcej >
Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania? Media donoszą o kryzysie

Gwiazdy

Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania?

Czytaj więcej >