Goniec.pl
Eurowizja 2022. Kim jest partnerka Krysiana Ochmana? Właśnie się rozstali

Pawel Wodzynski/East News

Eurowizja 2022. Kim jest dziewczyna Krystiana Ochmana? Właśnie się rozstali

9 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Już wkrótce odbędzie się międzynarodowy Konkurs Piosenki Eurowizji. Nasz kraj w 2022 roku reprezentować będzie Krystian Ochman, który szerszej publiczności może być znany z 11. edycji programu „The Voice of Poland”.

Ambasador

Warszawa: Ambasador Rosji oblany farbą przed Cmentarzem Żołnierzy Radzieckich

CZYTAJ DALEJ

Eurowizja 2022. Kim jest partnerka Krystiana Ochmana?

W tym roku zdaniem bukmacherów, Polska ma spore szanse na wygraną. W sieci jednak pojawiły się informacje, że nasz reprezentant właśnie rozstał się z ukochaną. Wszyscy mają nadzieję, że prywatne życie piosenkarza nie wpłynie na występ konkursowy. Podczas występu w Turynie wykona utwór pt. The River. Polak, w ramach promocji, odwiedził już kilka państw, gdzie wykonał swój przebój, co sprawiło, że mocno awansował w rankingu bukmacherów.

Obecnie Krystian Ochman przygotowuje się do Eurowizji i udziela wielu wywiadów w ramach promocji. Podczas jednego z nich wokalista zdradził, że rozstał się z dziewczyną.
Krystian Ochman popularność zdobył w 2020 roku, kiedy w spektakularny sposób wygrał 11 edycję programu „The Voice of Poland”. Wokalista, jako podopieczny Michała Szpaka, od początku imponował oryginalnym głosem i wyjątkową wrażliwością.

Oczywiście sukces w programie zaowocował dalszym rozwojem kariery młodego artysty. Ochman zaczął nagrywać nowe piosenki i koncertować po całej Polsce, ale wciąż brakowało mu wielkiej sławy - idealną okazją do zyskania międzynarodowej rozpoznawalności jest występ na Eurowizji. Krystian Ochman zdecydował się wziąć udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 - udało mu się pokonać konkurencję i wygrać eliminacje.

Eurowizja wystartuje we wtorek 10 maja. Wtedy widzowie z całego świata zobaczą pierwszy półfinał. Nasz reprezentant wystąpi w drugim półfinale, w czwartek 12 maja. Finał Eurowizji zaplanowano zaś na sobotę 14 maja. Zdaniem bukmacherów szanse na sukces są spore, dlatego wielu Polaków ma nadzieję, że zobaczą w nim naszego reprezentanta.

Eurowizja 2022. Kim jest dziewczyna Krystiana Ochmana? Właśnie się rozstali

W ostatnich dniach o wokaliście zrobiło się głośniej za sprawą tego, co wydarzyło się w jego życiu prywatnym. Krystian Ochman w ramach promocji swojego występu na Eurowizji udzielił wywiadu, w którym zdradził, że rozstał się ze swoją dziewczyną.

Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z dziennikarzy zapytał artystę o wsparcie, jakie otrzymuje od swojej dziewczyny. Piosenkarz odpowiedział, że aktualnie pozostaje singlem, ale nadal wierzy w miłości i wie, że to ogromne szczęście mieć bliską osobę u swojego boku.

„Nie mam teraz dziewczyny, aczkolwiek myślę, że to wspaniała rzecz mieć obok siebie bliską osobę, z którą można być szczerym, otwartym i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne”, stwierdził w wywiadzie. Niestety, artysta bardzo ceni sobie sferę prywatną i tożsamość jego byłej już partnerki pozostaje tajemnicą. Wokalista zapewnił jednak, że rozstanie z dziewczyną w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na jego muzyczny udział w Eurowizji.

„Nie odejdę od tego, że mogę trochę więcej skupić się na przygotowaniach”, oznajmił, po czym odniósł się do swojego rozstania z dziewczyną: „To zależy od osoby i momentu, w którym ona się znajduje. Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jak będziecie się razem trzymać, to będzie wspaniale. To zależy, ale obecnie nam nie wyszło”, podsumował Krystian Ochman.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało specjalny poradnik, jak przygotować się na wojnę

"Bądź gotowy". RCB wydał pilną instrukcję dla Polaków. Chodzi o wojnę, trzeba wiedzieć

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało specjalny poradnik dla wszystkich zaniepokojonych wizją wojny w Ukrainie. Część osób obawia się bowiem, że wojna rozszerzy swój zasięg. RCB wydało "Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny". Oto, co powinien wiedzieć każdy. Rex Features/East News; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rosjanie zabili mamę na oczach jej dzieci. Przechwycono rozmowę rosyjskiego żołnierza

  • Opozycja nazywa go "szkodnikiem", boi się go nawet Kaczyński. Będzie dymisja w rządzie?

  • Matura rozszerzona historia 2022. Arkusze maturalne z historii z lat ubiegłych

Źródło: viva.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Kim są córki Jurka Owsiaka? Fot. Kapif

Gwiazdy

WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Czytaj więcej >
Bogusłąw Linda mógł grać u boku sławy. PRL go nie puściła. Fot. Kapif

Gwiazdy

Bogusław Linda u boku legendarnej aktorki. Do akcji wkroczyły służby

Czytaj więcej >
Waldemar Obłoza przyznał się do alkoholizmu. Żałuje swojego wyznania. Fot. Kapif

Gwiazdy

Gwiazdor "Na Wspólnej" walczył z chorobą alkoholową. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >