Goniec.pl
Emilia Korolczuk

facebook.com Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" została mamą

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" została mamą po raz pierwszy. Radosnymi informacjami podzieliła się z fanami na mediach społecznościowych prawie w środku nocy - mimo późnej pory posypały się gratulacje i nie widać ich końca. Wiele osób trzymało kciuki za sympatyczną rolniczkę. Gwiazda programu już wcześniej zapowiedziała, że córeczce da na imię Laura.

Wydaje się, że niektórzy fani z większą niecierpliwością czekali na przyjście dziewczynki na świat niż sama rolniczka. Na szczęście wszystko obyło się bez przeszkód, a panie są zdrowie i szczęśliwe.

Emilia Korolczuk pokazała urocze zdjęcie

Emilia Korolczuk postanowiła przekazać informacje o bardzo późnej porze. Pokazała też wspólne zdjęcie z córeczką, jednak próżno szukać długich i wzniosłych opisów pod fotografią jak to mają w zwyczaju różnej maści celebryci. Przekazała fanom kilka słów.

- Nowa ranczerka na Ranczu Laszki - krótko i wymownie podpisała zdjęcie Emilia Korolczuk. Wpis opatrzyła serduszkiem, a fani od razu zaczęli gratulować.

34-letnia sołtyska wsi Laszki dzięki programowi z marszu stała się jedną z najbardziej znanych rolniczek w Polsce. Swojej pierwszej pociechy doczekała się z 35-letnim Karolem, którego zna od dziecka. Szczęśliwym trafem odnalazł ją dzięki emisji programu „Rolnicy. Podlasie”. I tak już został.

Ze swoim partnerem nie chce brać ślubu, co niejednokrotnie powodowało oburzenie i wysyp niemiłych komentarzy, które ginęły wśród tych pełnych pociechy. Emilia Korolczuk niedawno w jednej z rozmów z fanami napisała, że ma do nich olewcze podejście.

Jak wcześniej zdradziła Emilia Korolczuk w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, jest postanowione, że dziewczynka otrzyma imię Laura. To oczywiście również wzbudziło zachwyt fanów.

Pod zdjęciem znalazło się ponad 21 tysięcy polubień oraz prawie 6 tysięcy komentarzy:

- Pani Emilko! Zdrówka dla Pani i małej. Oby wyrosła na taką dzielną i zaradną kobietę jak Pani! Pozdrawiam - życzył internauta.

- Gratulacje dla Pani z całego serca!!! Córcia na pewno odziedziczyła gen zaradności i pracowitości po mamie, życzę jak najwięcej przespanych nocy - skomentowała fanka.

- Gratulacje, śliczna córcia. Dużo zdrowia dla wszystkich: mamy, babci i prababci, jesteście wspaniałymi kobietami, dużo pięknych chwil życzę - napisała inna kobieta.

Teraz mama i córka powinny dochodzić do siebie. Czy Emilia Korolczuk pokaże małą Laurę przed kamerami? Świeżo upieczonej mamie gratulujemy i życzymy zdrowia dla obu pań.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Krzysztof Ziemiec nie ma zamiaru powrócić do „Wiadomości”

  • Monika Richardson znalazła miłość. Pojawiło się wspólne zdjęcie pary

  • Przemysław Czarnek wydał rozporządzenie dot. zajęć wspomagających

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >