Goniec.pl
Monika Richardson nowa miłość

instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson znalazła miłość. Pojawiło się wspólne zdjęcie pary

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W ostatnim czasie w życiu Moniki Richardson dzieje się naprawdę dużo. Gwiazda niedawno rozstała się z mężem. Okazało się, że poznała już osobę, która podbiła jej serca. Do mediów społecznościowych trafiło wspólne zdjęcie pary. Wygląda na to, że dziennikarka zaczęła już sobie układać nową rzeczywistość.

Niedawno Monika Richardson przeżyła prawdziwy rollercoaster. Szerokim echem dobiły się w mediach jej problemy prywatne. Niestety dziennikarka zakończyła swój długoletni związek. Wielu myślało, że z byłym partnerem tworzyła idealną parę. Życie okazało się jednak bardziej przewrotne.

W ostatnim czasie Monika Richardson znalazła się w głównych mediach. Wszystko z uwagi na jej problemy w życiu prywatnym. Nie jest już żadną tajemnicą, że dziennikarka rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Para do końca udawała, że jeszcze nie podjęła decyzji o rozstaniu.

Duże zmiany w życiu Moniki Richardson

Odkąd Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, w którym żył z Moniką Richardson, w mediach rozpętała się burza. Dziennikarze zaczęli szukać informacji dotyczących tego, jaką przyszłość widzi przed sobą para.

Choć początkowo dziennikarka i aktor utrzymywali, że między nimi wszystko jest w porządku i potrzebują po prostu czasu, a przerwa została wymuszona jedynie przez chorobę Zbigniewa Zamachowskiego, ostatecznie prawda ujrzała światło dzienne.

[EMBED-243]

Dziennikarka rozstała się z aktorem. Zbigniew Zamachowski wyprowadził się ze wspólnego mieszkania. Jak się okazało, jego była partnerka szybko odnalazła nową miłość. Do mediów społecznościowych trafiło interesujące zdjęcie.

Monika Richardson ponownie zakochana

Zaraz po tym, jak Zbigniew Zamachowski wyprowadził się ze wspólnego mieszkania, Monika Richardson przyznała, że nie zamierza reszty życia spędzić sama. Dziennikarka ujawniła, że jest gotowa na nowe relacje.

Słowa Moniki Richardson się potwierdziły. Dziennikarka znalazła już nowego partnera. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Fakt gwiazda związała się z Konradem Wojterkowskim. Większość Polaków nie wie, kim jest. Niektórzy mogą kojarzyć go jako byłego partnera gwiazdy TVN, Doroty Gardias.

Nowy wybranek dziennikarki jest bardzo dobrze radzącym sobie biznesmenem. Osiągnął ogromny sukces finansowy, zostając milionerem. W dodatku angażuje się też w działania na rzecz kobiet, które doświadczają przemocy domowej.

Media donoszą, że nie jest to jedynie przelotny romans. Bardzo możliwe, że dziennikarka i przedsiębiorca stworzą bardzo poważny związek. To potwierdza, że relacja Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego jest już historią. Nowy partner Richardson opublikował wspólne zdjęcie z jednoznacznym podpisem:

- To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem. [...] Prosimy jedynie o szacunek. [...] Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką” nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi - napisał Konrad Wojterkowski pod instagramowym, romantycznym zdjęciem.

[EMBED-915]

[EMBED-916]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Przemysław Czarnek wydał rozporządzenie dot. zajęć wspomagających

  • GIS wycofuje ze sklepów partię pieprzu mielonego

  • Była żona zabójcy 11-latka przerwała milczenie. Powiedziała o przeszłości

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >