Goniec.pl
Elżbieta Jaworowicz

YouTube/Sprawa Dla Reportera TVP

Elżbieta Jaworowicz nabawiła się problemów z kręgosłupem. Wszystko przez charakterystyczną pozę?

7 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Elżbieta Jaworowicz ma mieć poważny problem z kręgosłupem. Zdaniem informatorów, gwiazda "Sprawy dla reportera" musiała się udać na rehabilitację. Powodem może być jej specyficzna poza, którą przybiera podczas nagrywania "Sprawy dla reportera".

Kto by przypuszczał, że słynny "siad" Elżbiety Jaworowicz może się tak skończyć? Czy widzowie będą pozbawieni widoku kultowej postawy prowadzącej "Sprawy dla reportera"?

Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz nigdy nie doczekała się potomstwa. Dziś żałuje

CZYTAJ DALEJ

Elżbieta Jaworowicz i jej "siedzący" problem

Elżbieta Jaworowicz obecna jest w Telewizji Polskiej już od wczesnych lat 80. Wtedy to została prowadzącą "Sprawy dla reportera" - programu, który prowadzi po dziś dzień.

Choć charakter formatu zmienił się na przestrzeni lat i dziś przypomina bardziej kabaret połączony z reality-show, a na myśl przywodzi klasykę talk-show w rodzaju nieodżałowanego programu Jerry'ego Springera, wciąż cieszy się wysoką oglądalnością.

Oczywiście, pomimo plotek o planowanej emeryturze, dziś nikt nie wyobraża sobie "Sprawy dla reportera" bez Elżbiety Jaworowicz. Widzowie uwielbiają również jej nienaturalny sposób siedzenia na krześle w czasie trwania show - to już stały, charakterystyczny element programu.

Możliwe jednak, że wkrótce będą musieli przyzwyczaić się do nowej postawy - wyprostowanej i zgodnej z zaleceniami fizjoterapeutów. Lata pracy przy niewłaściwym układzie kręgosłupa dały dziś bowiem o sobie znać.

krzysztof rutkowski

"Sprawa dla reportera". Krzysztof Rutkowski rozpętał awanturę z Elżbietą Jaworowicz. Padły mocne słowa

CZYTAJ DALEJ

Elżbieta Jaworowicz na rehabilitacji

Jak przekazał portal Plotek, Elżbieta Jaworowicz nabawiła się problemów z kręgosłupem. Informację wypłynęła od jednego z pracowników TVP, z którym mieli okazję porozmawiać dziennikarze serwisu.

- Elżbieta Jaworowicz musiała niedawno poddać się rehabilitacji. Z powodu siedzenia przez wiele godzin w charakterystycznej pozie miała pewne problemy ortopedyczne. Ale masaże i fizjoterapia pomogły - pocieszył rozmówca Plotka.

Jak wyjaśnił, praca Elżbiety Jaworowicz polega na nagrywaniu często po trzech odcinków "Sprawy dla reportera" dziennie. To oznacza wiele godzin w pozycji, która nie sprzyja odpowiedniemu układowi kręgosłupa.

- Siedzenie tyle godzin w studiu telewizyjnym w jednej pozycji dla każdego byłoby męczące, ale pani Elżbieta daje radę - podkreślił optymistycznie pracownik TVP.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plotek.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wiemy, gdzie zostanie pochowany Franciszek Pieczka. To miejsce bliskie sercu aktora

Czytaj więcej >
Instagram/Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz popełnił gafę

Gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Wpadka Krzysztofa Ibisza. Prezenter pomylił dwóch kultowych aktorów

Czytaj więcej >
Twitter/The Prince and Princess of Wales

Gwiazdy

Księżna Kate została podsłuchana podczas rozmowy. Żona Williama ma problemy ze zdrowiem

Czytaj więcej >
Instagram: @antek.krolikowski
Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty

Gwiazdy

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Otoczenie rodziny królewskiej znów w żałobie. Zmarła ważna osoba dla królowej Elżbiety II

Czytaj więcej >
Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Teraz zadba o swoje krocze

Gwiazdy

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Podzieliła się ważną informacją

Czytaj więcej >