Goniec.pl
Małgorzata Rozenek pokazała nagranie zza kulis "Dzień dobry TVN". Fot. Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek ujawniła, co dzieje się w przerwach programu

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Dzień dobry TVN" od kulis? Małgorzata Rozenek dba o to, by jej fani dowiedzieli się, jak wygląda program od kuchni. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie przedstawiające, co dzieje się w przerwach show.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek w przerwie programu

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych emitowanych na początku dnia. Show konkurować może jedynie z "Pytaniem na śniadanie" TVP.

filip chajzer

Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" zaliczył kolejną wpadkę, na pomoc wezwał Małgorzatę Ohme. "Wepchnij mi go tam"

CZYTAJ DALEJ

Widzowie mają ciężki orzech do zgryzienia podejmując decyzję, który z nich wybrać, dlatego obie stacje stawiają na charyzmatycznych i magnetyzujących prezenterów. Ostatnimi czasy do zespołu TVN-owskiej śniadaniówki dołączyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

Prowadzenie formatu było marzeniem "perfekcyjnej pani domu", czego nie ukrywała w rozmowach z mediami. Po 10 latach udało je się spełnić. Prezenterka bardzo cieszy się z nowej roli, a jej Instagram przepełniony jest niemal codziennie nagraniami i zdjęciami zza kulis.

Tym razem Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać swoim fanom, co dzieje się, gdy znika z ekranów telewidzów. Dzięki filmikowi zobaczyć możemy, co robi gwiazda, gdy jej fani oglądają reklamy.

malgorzata rozenek

Małgorzata Rozenek pójdzie w politykę? "Jestem kobietą, która bardzo lubi działać"

CZYTAJ DALEJ

Sprint charakteryzatorów "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek zapoznawała się z planszą przedstawiającą prawdopodobnie dalszy plan "Dzień dobry TVN", gdy znaleźli się obok niej charakteryzatorzy, którzy upewnili się, że gwiazda będzie wyglądać świetnie po powrocie z przerwy.

Fryzjer czesał i lakierował jej włosy, a makijażystka dokonywała ostatnich poprawek w jej make-upie. Wszyscy troje wyglądali na bardzo zaangażowanych w to, by widzowie mogli zobaczyć show na najwyższym poziomie.

instagram.com/m_rozenek

instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pilnie przygotowuje się do każdego programu. Czyta scenariusz, ćwiczy wymowę i gołym okiem można zauważyć, że bardzo cieszy się ze swojej nowej posady.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Ryszard Kotys, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

Czytaj więcej >
Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >