Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek odpowiada na doniesienia o zwolnieniu. Stanowcze słowa

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Fani "Dzień dobry TVN" są poruszeni, ponieważ w Internecie z mocą pocisku gruchnęła spekulacja, jakoby dni Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej "śniadaniówkę" były już policzone. Plotkowa machina ruszyła, ale sama zainteresowana ma czujne oko i wciąż trzyma rękę na pulsie. W obliczu ostatnich doniesień zdecydowała się na wydanie specjalnego oświadczenia.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek poniesie sromotną porażkę i wyleci z programu?

Małgorzata Rozenek spełniła swoje marzenie i została prowadzącą porannego pasma śniadaniowego, jednak teraz wymarzona praca i pasja może znów stanąć pod znakiem zapytania. A raczej już stanęła, bowiem w mgnieniu oka serwisy plotkarskie obiegła informacja, że "decyzje na górze już zapadły" i nie są przychylne dla trzeciej żony pierwszego męża Dody.

O szczegółach tej sprawy, tym co mówi się o "Perfekcyjnej" podczas prywatnych rozmów na korytarzach i dlaczego rzekomo nie cieszy się już cierpliwością włodarzy w TVN, pisaliśmy w artykule poniżej.

małgorzata rozenek

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona? "Decyzje już zapadły"

CZYTAJ DALEJ

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek dementuje

Małgorzata Rozenek należy do tego grona gwiazd, które na bieżąco śledzą publikacje na swój temat. Nie może zatem dziwić fakt, że wszelkie animozje, niedomówienia i nieszczęśliwe pomówienia są przez nią momentalnie ukracane.

Słynny Rosjanin, Aleksandr Gorczakow, zwykł mówić: "Nie wierzę w niezdementowane informacje". Czyżby te słowa miały zastosowanie w przypadku Małgorzaty Rozenek i w plotkach było ziarnko prawdy?

Prowadząca "Projekt lady" pośpieszyła z dementi i stwierdziła, że Pomponik (który powoływał się na swoje źródła) "wprowadza w błąd czytelników". Rozenek wyjaśniła, że cały czas spokojnie pracuje z zespołem realizującym program i przygotowuje się do kolejnych wydań.

- Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek – oświadczyła na łamach portalu Plotek aktualnie jeszcze gospodyni

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że żadna z osób z wyższych szczebli w TVN dotychczas nie zaprzeczyła tym informacjom. Jak sądzicie, Małgorzata Rozenek może drżeć o posadę w "Dzień dobry TVN"?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >