Goniec.pl
Paulina Krupińska fot. TRICOLORS/East News

Paulina Krupińska fot. TRICOLORS/East News

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska nie mogła tego słuchać. Ostro skorygowała eksperta

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

W czwartkowym wydaniu programu "Dzień dobry TVN" nie zabrakło emocji. Prowadzącym nie spodobała się wypowiedź jednego z ekspertów. Paulina Krupińska postanowiła zareagować.

Potężna dawka emocji w "Dzień dobry TVN"

Wizyty ekspertów w wielu różnych dziedzinach to nieodłączny element programów śniadaniowych. Podczas jednego z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN" w studiu pojawił się Marek Konkolewski, który dyskutował z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim o najnowszych przepisach ruchu drogowego.

„Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego

CZYTAJ DALEJ

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat ustawy dotyczącej konfiskaty pojazdu w momencie, gdy kierowca porusza się nim pod wpływem alkoholu. Gość śniadaniówki nie ukrywał, że taki pomysł niezbyt mu się podoba.

- Trzymam kciuki za pana prezydenta, żeby tej ustawy nie podpisał. Gdyby to ode mnie zależało, konfiskata powinna być fakultatywna [...]. Każdy z nas nieraz wypił lampkę wina i jedno piwo. Dziwny jest ten poziom 1,5 promila, który daje podstawę do automatycznej konfiskaty. Jadę 10 km/h, prosty odcinek drogi, nikogo nie ma, nie stwarzam żadnego zagrożenia, zachowuję szczególną ostrożność, miałem pecha, bo wypiłem [...]. Czasami można mieć 1,5 promila i stracić samochód, nie stwarzając żadnego realnego zagrożenia i można mieć promil i być totalnie pijanym - stwierdził Konkolewski.

Paulina Krupińska stanowczo reaguje na słowa eksperta

Słowa eksperta spotkały się z oburzeniem prowadzących. Natychmiast odniósł się do nich Damian Michałowski, który stanowczo nie zgodził się z wypowiedzią programowego gościa.

- Zaraz, zaraz. Mając 1,5 promila we krwi, nie można powiedzieć, że nie stwarzamy zagrożenia. To jest przepotężne zagrożenie! - zaoponował Michałowski.

- To nie chodzi o pech [...]. Każde spożycie alkoholu stwarza zagrożenie - dodała wyraźnie wzburzona Paulina Krupińska.

Marek Konkolewski w porę zreflektował się i przyznał rozmówcom rację, nie wdając się w dalszą dyskusję.

- Oczywiście: ktoś, kto ma 1,5 promila, stwarza poważne zagrożenie [...]. Ja nie bronię pijaków - zapewnił.

Co sądzicie o reakcji prowadzących "Dzień dobry TVN"?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta razem z mężem Sebastianem mają dwuletniego synka. Po śmierci siostry bohaterki programu zdecydowali się adoptować jej dzieci: cierpiącego na porażenie mózgowe Kacpra i nastoletniego Dawida.
(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Adoptowała niepełnosprawnego syna swojej zmarłej siostry

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta adoptowała synów zmarłej siostry Dorota Szelągowska odwiedziła trzydziestoletnią panią Martę, która pochodzi z wielodzietnej rodziny. Los jednak jej nie oszczędzał - siedemnaście lat temu w wypadku zginął jej brat. Rok temu zmarła jej siostra Paulina, która osierociła dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Decyzja nie była tak oczywista, jakby mogło się wydawać. Jeden z chłopców (Kacper, 14 lat) choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Oprócz niego para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Dorota Szelągowska przeprowadziła remont ze specjalnymi wymaganiami Na razie wszyscy mieszkają z dziadkami w domu, który który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami. Dorota Szelągowska wraz z ekipą wyremontowała lokum w którym wcześniej mieszkali chłopcy ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem bez wątpienia było dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Dorota zadbała także o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu. Zobaczcie efekty remontu przeprowadzonego przez Dorotę Szelągowską w Wildze.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >