Goniec.pl
Doda

Piotr Molecki/East News

Doda ma nowego partnera? Max Hodges opublikował zdjęcie z piosenkarką

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Doda niedawno ogłosiła, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem dobiegło końca. Gwiazda otwarcie deklarowała, że jest obecnie singielką i nie planuje w najbliższym czasie kolejnego związku. Na Instagramie Maxa Hodgesa, którego podejrzewano o romans z wokalistką, pojawiło się jednak wspólne zdjęcie.

Od miesięcy tabloidy spekulowały na temat kryzysu w związku małżeńskim Dody i Emila Stępnia. Para długo nie odnosiła się do doniesień medialnych, chcąc zachować prywatność w trudnym dla nich czasie.

Powodz

Powódź w Niemczech. Nie żyje 58 osób, 1300 pozostaje zaginionych

CZYTAJ DALEJ

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem

Piosenkarka nie ukrywała, że mąż był jej wielką miłością. Ich relacja wyrosła na fundamencie głębokiej przyjaźni, dlatego fani podejrzewali, że małżonkowie pozostaną razem na zawsze. Okazało się jednak, że podjęli decyzję o rozwodzie.

- Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”. Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie, zwłaszcza wspaniałym kobietom! Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną — ogłosiła gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Przez ostatnie tygodnie Doda zdawała się nie myśleć o trudnej sytuacji prywatnej. Na Instagramie piosenkarki pojawiało się dużo zdjęć, do których pozowała z szerokim uśmiechem na ustach.

Max Hodges spotyka się z Dodą?

Wczoraj fani piosenkarki doznali niemałego szoku — na instagramowym profilu Maxa Hodgesa, który był podejrzewany o romans z Dodą, pojawiło się nowe zdjęcie pary. Okazuje się, że Amerykanin odwiedził przyjaciółkę w Warszawie.

W ubiegłym roku mężczyzna publikował w swoich mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia z kobietą łudząco podobną do gwiazdy. Fotografie przestawiały pocałunki, pierścionek zaręczynowy, a nawet wizualizacje, jak będą wyglądać ich dzieci.

Doda konsekwentnie odmawiała wówczas komentowania doniesień tabloidów. Głos zabrał jednak jej ówczesny mąż Emil Stępień, który kategorycznie zaprzeczał, że przystojny przyjaciel żony jest powodem rozłamu w ich małżeństwie.

Amerykanin oznaczył Dodę na najnowszym zdjęciu — nie ma wątpliwości, że to właśnie ona oprowadzała go po Warszawie. Piosenkarka wyglądała naprawdę pięknie w krótkiej sukience z głębokim dekoltem i szerokim uśmiechem na twarzy.

Max Hodges ma 39 lat i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Zawodowo jest związany z tamtejszym światem show-biznesu. Rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programach telewizyjnych. Uważacie, że pasuje do Dody?

Donald Tusk czy Jarosław Kaczyński? Tylko bystrzaki odpowiedzą na wszystkie pytania

Pytanie 1 z 7

Który z nich był premierem w latach 2007 - 2014?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Gwiazdy

Magda Narożna zaprezentowała się w tiulowej sukience. Fani ją skrytykowali

Czytaj więcej >
Zenek Martyniuk

Gwiazdy

Syn Zenka Martyniuka spędził urodziny na morzu. Daniel tęskni za rodziną

Czytaj więcej >