Goniec.pl
Doda

Instagram/dodaqueen

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem. Ma za sobą smutne chwile

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Przed kilkoma dniami Doda ogłosiła, że rozwodzi się z producentem filmowym Emilem Stępniem. Gwiazda bardzo ciężko przeżyła rozpad trwającego niemal cztery lata związku. We wpisach na Instagramie zdradziła, że „nie zawsze dawała radę”.

O kryzysie w małżeństwie Dody i Emila Stępnia tabloidy spekulowały od kilku miesięcy. Piosenkarka do tej pory nie odnosiła się do doniesień medialnych twierdząc, że chce zachować swoją prywatność dla siebie.

Doda przeżywa ciężkie chwile

Wokalistka i jej partner zaręczyli się w hiszpańskiej Marbelli. W malowniczej miejscowości odbył się także ich ślub, z którego kadry można było zobaczyć w teledysku do piosenki „Miłość na etat”. Doda nie ukrywała, że Emil Stępień jest jej wielką miłością.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham, że nie będę umieć choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło, to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas - mówiła piosenkarka w jednym z wywiadów.

Doda bardzo dbała, by nie popełniać błędów, które doprowadziły do rozpadu medialnych związków z Radosławem Majdanem i Adamem Darskim. Jej najnowsza relacja wyrosła na fundamencie przyjaźni, dlatego fani byli przekonani, że tym razem wokalistka odnalazła szczęście. Przed dwoma dniami okazało się jednak, że para podjęła decyzję o rozwodzie.

Nie żyje Dariusz Wolke

Nie żyje Dariusz Wolke

CZYTAJ DALEJ

- Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”. Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie, zwłaszcza wspaniałym kobietom! Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała na Instagramie.

Choć Doda słynie z twardego, nieustępliwego charakteru, w rzeczywistości jest bardzo wrażliwą osobą. Świadczą o tym wpisy, które udostępniła w mediach społecznościowych tuż przed wydaniem oficjalnego oświadczenia o rozstaniu.

Piosenkarka pisała w nich, że w ostatnim czasie spotkało ją wiele przykrych sytuacji i nie zawsze daje radę się uśmiechać. Deklarowała, że ostatnie wydarzenia w życiu sprawiły, że ma zamiar skupić się wyłącznie na sobie.

- Teraz chciałabym bardzo postawić na siebie, ponieważ w ostatnim czasie zamknęłam się w swojej skorupie, wycofałam się, miałam swoje troski, trochę lizałam rany, regenerowałam się psychicznie, musiałam nabrać siły, a teraz powoli, powoli wracam do nich - wyznała.

Doda zajmuje się obecnie pracami przy autorskim filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Piosenkarka dba o produkcję kreatywną i marketing. Jej przyszły były mąż z kolei odpowiada za administrację biurową.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >