Goniec.pl
TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Daria Górka odchodzi z TVN. Wystosowała oficjalne oświadczenie, fani są zadziwieni

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Daria Górka podjęła decyzję o odejściu z TVN. Dziennikarka i prezenterka związana była ze stacją przez prawie dziewięć lat. W swoich mediach społecznościowych zamieściła oficjalne oświadczenie.

Daria Górka odchodzi z TVN

Daria Górka to popularna dziennikarka, którą widzowie od ośmiu i pół lat oglądać mogli głównie na antenie TVN24 Bis. Prezenterka budziła podziw swoją rzetelnością i starannym przygotowaniem do każdego występu.

Justyna Pochanke

Justyna Pochanke była gwiazdą "Faktów", nagle zniknęła z TVN. Czym teraz zajmuje się dziennikarka?

CZYTAJ DALEJ

Niestety, w swoich mediach społecznościowych ogłosiła oficjalnie, że zadecydowała o rozstaniu ze stacją. W oświadczeniu podziękowała wszystkim, z którym miała okazję współpracować.

- Za 8,5 roku mojej pracy w TVN24, za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi - wymieniała Daria Górka.

marcin prokop

Ile zarabia Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN"? "Nie płacą tak znakomicie..."

CZYTAJ DALEJ

Daria Górka nie żegna się z mediami

Pozytywnym akcentem wypowiedzi Darii Górki może być fakt, że prezenterka wyraźnie zaznaczyła, że nie jest to jej ostatnie słowo w dziennikarstwie. Prawdopodobnie już wkrótce będziemy mogli cieszyć się jej widokiem w innym medium.

- Grupy krwi nie zmieniam. Obiecuję. Ciąg dalszy nastąpi - napisała.

Fani nie ukrywają zaskoczenia, ale w sekcji komentarzy zamieścili mnóstwo wyrazów wsparcia i ciepłych życzeń dla Darii Górki. Wszyscy zgodnie wyrażają nadzieję, że będzie miała okazję jeszcze nie raz udowodnić swój talent!

Oni odmówili współpracy TVP. Fot. Kapif

Czarna lista TVP. Oto artyści, którzy odmówili współpracy. Melanie C to jedynie wierzchołek góry lodowej

Odmówić współpracy Telewizji Polskiej to właściwa postawa moralna, czy głupota? Na podobne pytania na przestrzeni ostatnich lat odpowiedziało wielu artystów. Argumentowali to w różnoraki sposób, jednak w każdej wypowiedzi dało się odczuć jedno – niechęć do firmowania swoim występem propagandy usilnie forsowanej przez decydentów z Woronicza. Trzeba przyznać, że to dumne grono poszerza się dość dynamicznie, a Melanie C to tylko wierzchołek góry lodowej. Kto nie chciał pracować dla TVP? Najznamienitsze nazwiska ze świata muzyki i dziennikarstwa nie były zbyt skore do podejmowania kooperacji z publicznym nadawcą. Nie miało znaczenia, że obiecywano im finansowe "złote góry" , powrót do pierwszej ligi gwiazd, czy po prostu zwiększenie swojej popularności. Nie ma wątpliwości, że tych artystów w najbliższym czasie nie zobaczymy na antenie stacji słynącej z elastycznego podejścia do rzetelności. Dlaczego podjęli taką decyzję? Przypominamy najgłośniejsze odmowy ostatnich lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >