Goniec.pl
Danuta Martyniuk nagle drastycznie schudła. Jak do tego doszło? Nie wiem. Na szczęście zdradziła swój sekret

Facebook: Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk nagle drastycznie schudła. Żona "Zenka" zdradziła swój sekret

25 Lipca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Danuta Martyniuk całkiem niedawno przeszła spektakularną metamorfozę, dzięki której wytrąciła oręż hejtującym ją w sieci internautom. Jeszcze rok temu wytykali oni żonie króla disco-polo, że jest zaniedbana i, delikatnie mówiąc, pulchna. Teraz wygląda jak prawdziwa "dziewczyna z klubu disco". W czym tkwi jej sekret?

Danuta Martyniuk jest żoną niekwestionowanego króla disco-polo, Zenka Martyniuka. Para ostatnio zdecydowała się zadbać o swój wygląd - wokalista zainwestował w nowe zęby, a jego partnerka pozbyła się nadprogramowych kilogramów.

Złotopolscy

"Złotopolscy" powrócą do tv. Padła konkretna data. Anna Przybylska ponownie na ekranach

CZYTAJ DALEJ

Złośliwi do niedawna twierdzili, że Danuta Martyniuk, która nie musi pracować, bardzo się zaniedbała. Choć "ludzie mówią, przestań martwić się, wszak po burzy zawsze słońce lśni", to żona Zenka Martyniuka postanowiła zacząć działać.

Danuta Martyniuk nagle drastycznie schudła. Jak do tego doszło? Nie wiem

Nie da się ukryć, że żona króla disco-polo pofolgowała sobie w ostatnich latach. Nic dziwnego, jej mąż jest na rynku muzycznym obecny od początku lat 90. i nieprzerwanie pozostaje na szczycie. Przez ten czas zagrał tysiące koncertów, nagrał dziesiątki przebojów i zarobił niemałą fortunę. Jakby tego było mało, jego popularność mocno wzrosła, gdy stał się ulubieńcem Telewizji Polskiej. To też wpłynęło na stan jego portfela - Zenek Martyniuk regularnie zapraszany jest na różne koncerty i eventy organizowane przez TVP, za co oczywiście sowicie mu płacą.

Para poznała się podczas jednego z koncertów artysty, na który Danuta Martyniuk przyszła jako widz. Niemal natychmiast zaiskrzyło - tak zakochać, zakochać się można tylko raz. W 1989 roku para wzięła ślub, a niedługo później na świat przyszedł ich syn, Daniel. Przed ciążą żona króla disco-polo mogła pochwalić się nienaganną figurę. Niestety, od tamtej pory wiele się zmieniło - nie dziwne, że w końcu postanowiła coś z tym zrobić. W krótkim czasie znacznie schudła, przez co w ostatnim czasie rozpisują się o niej plotkarskie media. Czemu zawdzięcza spektakularną przemianę? 53-latka zdradziła swoją tajemnicę w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

- Ciągle słyszę pytania, co zrobiłam, by schudnąć [...] Moją figurę i moją urodę zawdzięczam tylko sobie i swojemu stylowi życia - zaczęła żona gwiazdora.

Szybko jednak przeszła do konkretów i zdradziła, że za nagłą utratę wagi podziękować może decyzji o zrezygnowaniu z popularnych produktów.

Danuta Martyniuk odstawiła kartofle i znacznie ograniczyła ilość spożywanych cukrów - Rezygnacja ze słodyczy oznacza, że Zenek Martyniuk nie może być już jej "słodką, mleczną czekoladką". Oczywiście sama dieta niewiele by dała, gdyby nie regularne ćwiczenia - żona Zenka Martyniuka szczególną uwagę poświęciła mięśniom brzucha.

Żona króla disco-polo w krótkim czasie pozbyła się dodatkowych kilogramom dzięki tym trzem prostym zmianom wprowadzonym w życie. Chciałoby się powiedzieć, że jeśli chodzi kilogramy, to Danucie Martyniuk "los raz jej daje, raz zabiera".

Donald Tusk

Emeryci ledwo wiążą koniec z końcem, a politycy zbijają majątki. Donald Tusk może poszaleć

Ostatnio głośno było o zawrotnej emeryturze lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, który właśnie skończył 65 lat. Na polskiej scenie politycznej nie brakuje zresztą polityków, którzy dawno przekroczyli tę barierę i pobierają świadczenia emerytalne. Niektórzy z nich, jako byli europosłowie, otrzymują nawet dwie wypłaty. Sprawdź w naszej galerii, kto może cieszyć się takim przywilejem. /Fot. Pawel Wodzynski/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post


Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Sławomir i Kajra, fot. KAPiF

Gwiazdy

Sławomir i Kajra pozostali bez pracy. W telewizji posypały się zwolnienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek pod ostrzałem internautów. Oberwało jej się za to, jak wygląda.

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek ponownie pod ostrzałem internautów. Oberwało jej się za to, jak wygląda

Czytaj więcej >
Filip Chajzer, fot. KAPiF

Gwiazdy

Filip Chajzer zamilkł w "Dzień dobry TVN". Nietypowe zachowanie, Małgorzata Ohme zabrała głos

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska nie jest zaproszona na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Będę im kibicować"

Gwiazdy

Ida Nowakowska nie przyjdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Będę im kibicować"

Czytaj więcej >
Edward Miszczak, fot. KAPiF

Gwiazdy

Edward Miszczak nareszcie komentuje zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej. Niewiarygodne, jakich słów użył

Czytaj więcej >
Dorota Wellman w ostrych słowach o LGBT. "Ludzie ciągle chcą, żebyśmy wszyscy byli tacy sami. Mnie szlag jasny trafia"

Gwiazdy

Dorota Wellman nie wytrzymała. "Ludzie ciągle chcą, żebyśmy wszyscy byli tacy sami. Mnie szlag jasny trafia"

Czytaj więcej >