Goniec.pl
Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Ania"

"Ania". Jarosław Bieniuk szczerze o filmie i emocjach podczas premiery. "Czas leczy rany"

6 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Podczas uroczystej premiery filmu "Ania" mieliśmy okazję porozmawiać z Jarosławem Bieniukiem. Partner Anny Przybylskiej powiedział nam, że w dniu rocznicy śmierci połączonym z tym wydarzeniem miesza się w nim mnóstwo emocji. Przyznał także, że pomimo wcześniejszych oporów, film ostatecznie powstał, bo "czas leczy rany".

"Ania". Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej

W środę, 5 października odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Dokument poświęcony zmarłej osiem lat temu Annie Przybylskiej wzbudza wiele emocji od momentu, kiedy pierwszy raz ogłoszono, że taka produkcja powstanie. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych aktorki. Premierę zaplanowano na dzień rocznicy śmierci Anny Przybylskiej, więc emocje wśród jej bliskich były skrajne.

anna przybylska

Ostatnie zdjęcie na profilu Anny Przybylskiej przed śmiercią. Piękna reakcja fanów w rocznicę śmierci

CZYTAJ DALEJ

Zapytaliśmy Jarosława Bieniuka o uczucia, które towarzyszą mu w tym dniu.

- To jest mieszanka uczuć. Z jednej strony jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że ten projekt już się sfinalizował, dobiegł do końca. Trwało to dwa lata. Oczywiście jest to ósma rocznica śmierci Ani. Jest to zawsze taki trudny i refleksyjny moment dla nas, dla całej rodziny - mówił w rozmowie z nami partner Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk: Czas leczy rany

Rodzina Anny Przybylskiej usłyszała pierwszą propozycję nakręcenia filmu o zmarłej aktorce siedem lat temu czyli zaledwie rok po jej śmierci. Nie dziwi nikogo, że bliscy gwiazdy nie chcieli się na to zgodzić. Pod naciskiem mediów, producentów, ale także widzów, którzy domagali się obrazu ukochanej Anny Przybylskiej, ostatecznie zgodzili się na wypuszczenie takiej produkcji. Dlaczego?

- Pierwsza rzecz to jest czas - wyjaśniał Jarosław Bieniuk. - Upłynęło trochę czasu i wiadomo, czas leczy rany. To jest taki truizm, ale rzeczywiście tak jest. Na początku było za wcześnie, te emocje były za świeże i nie byliśmy gotowi, żeby wziąć udział w tym projekcie, zwłaszcza że tam jest bardzo dużo materiałów prywatnych, wzruszających.

Partner Anny Przybylskiej dodał także, że ilość materiałów prywatnych, które posiadają sprawiła, że chcieli się tym podzielić z fanami.

- Publiczność wciąż pamięta Anię, wciąż jest żywa w ich sercach. Dostawaliśmy zapytania, czy powstanie jakikolwiek film, czy fabularny, czy dokumentalny...

Jarosław Bieniuk zdradził nam także czy widzowie poznają inne oblicze Anny Przybylskiej oraz jak on i rodzina aktorki reagują na film za każdym razem, kiedy go oglądają. Zobaczcie naszą rozmowę:

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Szymonem i Oliwią na premierze filmu o Annie Przybylskiej
(fot. Paweł Wodzyński/EastNews)

"Ania". Rodzina Anny Przybylskiej, twórcy filmu i gwiazdy na premierze. Trudno było powstrzymać łzy

W środę, 5 października 2022 roku, czyli dokładnie w dniu rocznicy śmierci Anny Przybylskiej odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć najbliższych zmarłej aktorki: życiowego partnera, Jarosława Bieniuka, dzieci: Szymona i Oliwii, mamy, siostry i przyjaciół: Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego czy Anny Dereszowskiej. Na premierze obecni byli oczywiście twórcy "Ani" oraz zaproszone gwiazdy takie jak: Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska, Maja Hyży czy Edyta Herbuś. Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu "Ania".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >