Goniec.pl
Andrzej Kosmala ostrzega przed oszustami

Wikimedia Januarybratek CC BY-SA 4.

Andrzej Kosmala ostrzega przed oszustami

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. Wiadomość o nieoczekiwanym zgonie legendarnego piosenkarza zasmuciła fanów. Niestety, znalazły się także osoby, które chcą się wzbogacić kosztem rodziny zmarłego wokalisty. W internecie ni

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka była dużym zaskoczeniem zarówno dla wielbicieli jego twórczości, jak i najbliższych muzyka. Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer piosenkarza, regularnie publikuje w mediach wiadomości i komunikaty dotyczące zmarłego. Stara się także wspierać owdowiałą Ewę Krawczyk.

Andrzej Kosmala ostrzega przed oszustami

Menadżer Krzysztofa Krawczyka niejednokrotnie podkreślał, że twórczość polskiego Elvisa pozostanie nieśmiertelna. W mowie pogrzebowej stwierdził, że piosenkarz jest już daleko poza horyzontem, a wszyscy oczekują na kolejne spotkanie z jego muzyką.

Krzysztof Krawczyk został pochowany na niewielkim cmentarzu w Grotnikach, gdzie przed kilkoma laty wykupił kwatery. Marzył o wybudowaniu okazałego mauzoleum, w którym spoczną wszyscy członkowie jego rodziny. W rozmowie z Super Expressem Andrzej Kosmala zdradził, że Ewa Krawczyk nie zamierza zwlekać z postawieniem mężowi okazałego pomnika.

- Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt - pisał menadżer muzyka.

Andrzej Kosmala zdradził, że do wdowy zgłosili się już fani Krzysztofa Krawczyka, którzy chcieliby wesprzeć projekt finansowo. Kilka dni później w jego mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym ostrzegał przed potencjalnymi oszustami.

Menadżer piosenkarza jest przekonany, że niektóre osoby chcą zarobić na śmierci popularnego muzyka. Prosił wielbicieli twórczości Krzysztofa Krawczyka, by nie dali nabrać się na ogłoszenia, które nie zostały autoryzowane przez niego lub Ewę Krawczyk.

- Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał! Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami - napisał Andrzej Kosmala, dodając link do fałszywej zbiórki i wiadomość od fana.

Internauci w komentarzach nie ukrywają swojego wzburzenia. Nie wierzą, że ktokolwiek mógłby być zdolny do tak wyrachowanych i perfidnych działań kosztem zmarłego muzyka. Nie jest tajemnicą, że wiele osób chciałoby oddać piosenkarzowi hołd, wręczając wdowie datek na budowę pomnika.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kontrola sanepidu w hotelu Tadeusza Rydzyka. Są wyniki

  • Nie żyje aktorka Ewa Wawrzoń

  • Prof. Parczewski twierdzi, że nie ma sensu nosić maseczek na zewnątrz

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >