Goniec.pl
Andrzej Duda kupił zdrowy preparat

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej Duda robił zakupy w aptece

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Andrzej Duda w minioną sobotę wybrał się na zakupy do centrum handlowego. Prezydent odwiedził między innymi aptekę, gdzie zaopatrzył się w prozdrowotny preparat. Głowa naszego państwa dba o profilaktykę zdrowotną.

Andrzej Duda jest stałym bywalcem galerii handlowych i supermarketów. Prezydent - mimo przysługujących mu przywilejów - zdecydowanie preferuje samodzielne załatwianie sprawunków. Dziennikarze regularnie fotografują go podczas wybierania podstawowych produktów spożywczych.

Andrzej Duda kupił zdrowy preparat

Andrzej Duda chętnie korzysta między innymi z oferty sieci Makro Cash & Carry Polska, gdzie kupuje hurtowe ilości towarów w obniżonych cenach. Do dyskontu wybrał się przed dniem Wszystkich Świętych, by zaopatrzyć się w znicze, które później postawił na grobach swoich bliskich.

Podczas sprawunków zawsze towarzyszą mu funkcjonariusze SOP. Prezydent nie zamierza jednak wykorzystywać ich do własnych interesów i samodzielnie zanosi ciężkie torby do limuzyny. Z relacji dziennikarzy można wywnioskować, że to Andrzej Duda odpowiada w domu za zapełnianie lodówki - Agata Duda towarzyszy mu niezwykle rzadko.

Czujni obserwatorzy dostrzegli, że w koszyku prezydenta zwykle znajdują się produkty takie jak: warzywa, nabiał i napoje gazowane popularnej firmy bez zawartości cukru. Polityk korzysta zwykle z kas samoobsługowych, co pomaga mu uniknąć zainteresowania ze strony innych kupujących.

Przed kilkoma laty w sieci pojawił się nawet paragon z jednej z wypraw Andrzeja Dudy - zakupy wycenione na 37 zł obejmowały: olej, sok pomarańczowy, chleb, jajka, cukier, mleko, czekoladowe jajko popularnej firmy, margarynę oraz ser żółty w plastrach.

W ostatni weekend prezydent został zauważony w aptece. W dniu swoich urodzin zainwestował w opakowanie magnezu z witaminą B6. Zwolennicy Andrzeja Dudy, którzy zaniepokoili się wizytą polityka w punkcie usługowym, mogą odetchnąć z ulgą.

- Prezydent miał w ten weekend podwójny powód do świętowania. Andrzej Duda w niedzielę obchodził zarówno urodziny, jak i imieniny. W ich przededniu głowa państwa udała się do centrum handlowego. Duda najwyraźniej zrobił sobie zdrowy prezent i kupił opakowanie magnezu z witaminą B6 - donosił Super Express.

Andrzej Duda nie kupował żadnych maści ani opatrunków chłodzących dla Agaty Dudy, która ostatnio borykała się z bolesną kontuzją kostki. Podczas wydarzeń publicznych pierwsza dama pojawiała się bez charakterystycznych dla siebie butów na wysokich obcasach.

Brak troski ze strony męża może świadczyć o tym, że bolesny kłopot został już zażegnany, a Agata Duda w pełni powróci do wykonywanych przez siebie obowiązków. Jako że Andrzej Duda był widziany także w punkcie wyrabiania kluczy, uwagę małżonków prawdopodobnie pochłania obecnie remont krakowskiego apartamentu.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >