Goniec.pl
Agnieszka Chylińska podjęła decyzję

East News Piotr Molecki

Agnieszka Chylińska podjęła ostateczną decyzję. Wielkie zmiany w jej życiu

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W życiu Agnieszki Chylińskiej szykują się poważne życiowe zmiany. Piosenkarka podziękowała swoim współpracownikom i potwierdziła, że zaczyna na nowo układać swoje sprawy. Jej wpis pozostaje tajemniczy, ale artystka dała jasno do zrozumienia, że wybrała nową drogę. Piosenkarka planowała to już od pewnego czasu.

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z barwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę, całkowicie zrywając z poprzednim wizerunkiem. Sporo zmieniło się też w jej życiu prywatnym, które zawsze chroniła przed dziennikarzami.

Z szalonej gwiazdy rocka Agnieszka Chylińska zmieniła się w kobietę, która od wielu już lat prowadzi stabilne życie. Artystka zamieszkała pod Warszawą. Jest też mamą trójki dzieci – Krystyny, Ryszarda i Estery. Niewiele natomiast mówiła na temat swojego partnera.

Życie Agnieszki Chylińskiej

Wiele fanów przez dłuższy czas nie wiedziało, że dzieci Agnieszki Chylińskiej. Z zaskakującą szczerością piosenkarką przyznała, że dwoje z nich potrzebuje specjalistycznej opieki. Wokalistka ujawniła też, że w takich przypadkach nie można liczyć na wsparcie ze strony państwa.

Jednak artystka nie należy do osób, które publicznie narzekają na swój los. Najczęściej w ogóle unika rozmów na temat swojego życia prywatnego, odcinając się od wszelkich spekulacji dotyczących jej życia uczuciowego.

Tak było, gdy dziennikarze rozpisywali się na temat jej rozwodu z tajemniczym partnerem – Markiem. Artystka jednak szybko oświadczyła, że te plotki nie mają nic wspólnego z prawdą, a w jej domu wszystko układa się normalnie.

Wiadomo jednak, że świat piosenkarki często się zmienia. Niedawno wokalistka ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przyszedł czas na poważne zmiany w jej życiu. Zajęła się „generalnymi porządkami”.

Agnieszka Chylińska zapowiedziała zmiany

Choć najnowszy wpis, który pojawił się na oficjalnym Instagramie Agnieszki Chylińskiej, pozostaje dość tajemniczy, to bez wątpienia piosenkarka zapowiada w nim poważne zmiany. Wygląda na to, że w jej życiu wiele się wydarzyło w ostatnim czasie.

Sama artystka przyznała, że nie boi się obierać nowych kierunków, ponieważ jest to dla niej naturalne. Agnieszka Chylińska zasugerowała też, że spotkała na swojej drodze ludzi, którzy wspierają jej decyzje i rozumieją wizję życia.

Nadal jednak nie wiadomo, czy wielkie zmiany będą dotyczyły jej sfery prywatnej, czy zawodowej. Na koniec gwiazda podziękowała ludziom, z którymi do tej pory współpracowała. Złożyła również podziękowanie „za początek nowej drogi”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >