Goniec.pl
Grzegorz Krychowiak

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Żona Grzegorza Krychowiaka przyznała, że nie interesuje się piłką nożną

22 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Celia Jaunat jest jedną z najpopularniejszych żon piłkarzy reprezentacji Polski. Wraz z Grzegorzem Krychowiakiem od wielu lat tworzą udane małżeństwo. Choć modelka wspiera sportowca w zmaganiach na Euro 2020, otwarcie przyznaje, że nie interesuje jej piłka nożna. To wyznanie nie spodobało się wielu internautom.

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak są parą od dekady. Para poznała się w sklepie z wyposażeniem łazienkowym. Modelka miała wówczas dziewiętnaście lat i była asystentką menadżera placówki. Początkowo nie wiedziała, czym zajmuje się jej wybranek.

helikopter

Mazowieckie: Strzelanina w Raszynie. Kierowca zbiegł, trwa policyjna obława

CZYTAJ DALEJ

Krychowiakowie tworzą piękny duet

- Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest atrakcyjna i wysoka, a to było dla mnie ważne przy wyborze partnerki. Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny. Po kilku minutach poprosiłem o numer telefonu. Zadzwoniłem na drugi dzień - zdradził piłkarz w jednym z wywiadów.

Podobno rodzice modelki nie byli zachwyceni faktem, że córka zakochała się w piłkarzu. Marzyli o tym, że ich potencjalny zięć będzie wykształconym człowiekiem, wiążącym swoje życie zawodowe ze światem biznesu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Para przetrwała jednak przeciwności losu i w 2017 roku zaręczyła się podczas urlopu na wyspie Bora-Bora. Ślub cywilny odbył się dwa lata później. Wkrótce zakochani stanęli przed ołtarzem, co przypieczętowali wyjazdem do malowniczej Afryki.

Małżonkowie dzielą ze sobą pasję modową. Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wspólnie prowadzą butiki Balamonte. Okazuje się, że w innych dziedzinach ich zainteresowania są nieco rozbieżne.

Celia Jaunat nie lubi piłki nożnej

Żona Grzegorza Krychowiaka wspiera swojego męża podczas rozgrywek sportowych. Otwarcie przyznaje jednak, że piłka nożna jej nie interesuje. Nie zna nawet nazwisk najpopularniejszych zawodników.

- Nie oglądam meczów, nie śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży, nie znam nawet jego kolegów z klubu. Czasami Greg coś mi opowiada: „Wiesz, Marco to, Neymar tamto...”. A ja na to: „Ale kto to jest?”. „No nie wierzę! Żartujesz chyba! Przecież to mój kolega z drużyny, gram z nim...” - zdradziła w rozmowie z „Vivą!”.

Wypowiedź pięknej WAGS nie spodobała się wielu polskim kibicom. Internauci oskarżyli modelkę, że jest skupiona wyłącznie na sobie i nie okazuje mężowi wsparcia i zrozumienia, którego on potrzebuje szczególnie podczas Euro 2020.

Nie zabrakło jednak także głosów, że brak zaangażowania w sprawy zawodowe współmałżonka nie jest niczym złym. Wiele kobiet otwarcie przyznało, że również nie znają kolegów z pracy swoich partnerów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje Franciszek Pazdan

  • Podstawówka poleciła, aby rodzice sami kupili dzieciom nagrody, które szkoła im wręczy

  • Policja: w weekend utonęło 19 osób. Najgorszy pod tym względem weekend w tym roku

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Viva!

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >