Goniec.pl
doda-zle-wiesci

instagram.com/dodaqueen

Doda przeżyła załamanie nerwowe. "Naprawdę byłam na dnie"

8 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda opowiedziała o swoich problemach psychicznych. Gwiazda przyznała się, że przeszła załamanie nerwowe i zasugerowała, że jej życie było zagrożone. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce ujawniła też, jak trudno jest jej znaleźć szczęśliwą miłość.

Po liczny spekulacjach, które trwały przez kilka miesięcy, Doda wreszcie postanowiła potwierdzić, że jej małżeństwo się rozpadło. Gwiazda nie zdradziła konkretnych powodów rozstania, ale dała do zrozumienia, że zawiodła się na mężu. Choć w jej życiu prywatnym nie działo się dobrze, fani widzieli jedynie piękne zdjęcia z wakacji.

Maja Hyży

Maja Hyży podzieliła się w mediach informacją o stracie dziecka

CZYTAJ DALEJ

Z czasem Doda zaczęła się nieco otwierać przed internautami. Wiele osób mogło być nawet zaskoczonych poziomem szczerości, na jaki zdobyła się celebrytka. Uchodząca za niezwykle pewną siebie i silną kobietę piosenkarka przyznała, że przeszła załamanie nerwowe. W jednym z wideo zasugerowała nawet, że jej życie był zagrożone.

– Jechałam tą drogą parę miesięcy temu i, ku*wa, przyrzekam, na liczniku miałam 150 km/h, i zamknęłam oczy... Teraz jadę tą samą drogą i nie chcę zamykać oczu – powiedziała wokalistka.

Kryzys psychiczny Dody

Doda dołączyła do gwiazd, które zaczęły w otwarty sposób mówić o kryzysie psychicznym. Przypomniała tym samym, że to, co widzimy na Instagramie często niewiele ma wspólnego z prawdziwym życiem. Warto przypomnieć, że artystka często wyjeżdżała do pięknych miejsc – jak choćby Cannes – uciekając w ten sposób od problemów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Przeżyłam w swoim życiu trzy załamania nerwowe. Naprawdę byłam na dnie. Na dnie – przyznała.

– Oczywiście, nie były one spowodowane zawodowymi aspektami, tylko prywatnymi. Lizałam rany gdzieś w tajemnicy, w ukryciu, wyjeżdżałam za granicę. Starałam się to zrobić nie na oczach wszystkich, bo taki mam już charakter. Ale naprawdę wiem, co to znaczy zapukać do dna – wyjaśniła.

Wokalistka uświadomiła swoich fanów, że trudne sytuacje życiowe mogą dotknąć każdego. Problemy na tle psychicznym są egalitarne – bez względu na status społeczny czy poziom rozpoznawalności mogą dotknąć wszystkich.

Doda o miłości

Na swoim Instagramie Doda ujawniła również, że ma duże problemy ze znalezieniem miłości. Po raz kolejny odniosła się do tego, że fani często mają mylne wyobrażenie dotyczące gwiazd. Choć życia celebrytów mogą wydawać się odmienne, to wśród najważniejszych potrzeb nadal znajdują się takie wartości jak miłość, bliskość i zrozumienie.

– Smutne życie na świeczniku. Większość z Was pewnie myśli, że gwiazdy estrady to rozkapryszone egoistki, wysysające energię ze swoich partnerów i śpiące w swoich muzeach… Pamiętajcie, proszę, podczas utrwalania tych stereotypów, że gdyby nie nadwrażliwość i głód miłości... artystkami by nigdy nie zostały. Niestety, człowiek głodny miłości i głaz przytuli. Na koniec dnia każdy z nas jest człowiekiem, który chce być kochany za to, kim jest naprawdę. Flesze, czerwone dywany, aplauz – to stymuluje pożądanie, nie prawdziwą miłość. Koniec końców to one są zawsze winne i złe. Rozkładane na czynniki pierwsze przed wszystkimi często nie mogą powiedzieć prawdy. Zresztą po co? Połowa z Was nawet nie uwierzy, a druga połowa się ucieszy, bo przecież to „oderwane od rzeczywistości pożal się Boże gwiazdy, które zasłużyły na ten los”. Ja nie zasłużyłam. I nikt nie zasłużył – napisała.

Warto przypomnieć, że wielu artystów – nawet tych największych – cierpiało na depresję, a nawet wskutek niej zmarło. Życie odebrali sobie między innymi Robin Williams, znany komik, który na koncie miał mnóstwo ról komediowych, a także Philip Seymour Hoffman. Śmiercią samobójczą odeszła także Marilyn Monroe.

W piątek 10 września obchodzimy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Na stronie Życie warte jest rozmowy możecie znaleźć listę bezpłatnych miejsc pomocowych, do których warto zgłosić się w obliczu kryzysu psychicznego. Ze statystyk wynika, że „każdego dnia w Polsce 15 osób odbiera sobie życie, wśród nich jest jedno dziecko. W wyniku śmierci samobójczej ginie więcej osób niż w wypadkach drogowych”.

Trudno uwierzyć, co zrobił Robert Lewandowski. Nieprawdopodobne rekordy

Pytanie 1 z 7

Lewandowski zagrał w kadrze 124 razy (stan na 5 września). Kto ma więcej spotkań w reprezentacji?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >