Goniec.pl
Karolina Małysz

Instagram/izamalysz

Małyszowie w prezencie ślubnym podarowali córce szczególny talon

7 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

W ostatnią sobotę jedyna córka Adama Małysza wyszła za mąż. Na uroczystości bawiła się cała rodzina oraz znani i lubiani przyjaciele z show-biznesu. Rodzice panny młodej nie posiadali się ze szczęścia. Z okazji wydarzenia podarowali córce naprawdę imponujący prezent.

Wesele Karoliny Małysz i jej ukochanego, Kamila Czyża, trwało dwa dni. Sieć natychmiast obiegły zdjęcia z imprezy, na których widać było szczęśliwą i pięknie wyglądającą córkę Małyszów. Dziewczyna nie kryła radości i wzruszenia z faktu, że spełnia się jedno z jej największych marzeń. Nie podejrzewała chyba jednak, że na tym nie koniec wspaniałych wieści.

Jarosław Kaczyński

Polacy bardzo krytycznie oceniają pracę rządu. Fatalne wyniki sondażu dla Jarosława Kaczyńskiego

CZYTAJ DALEJ

Małysz podarował córce luksusowy prezent

Mimo iż minęło już kilka dni od wesela, media wciąż ciekawi temat zamążpójścia jedynej córki "Orła z Wisły". W związku z tym Adam Małysz udzielił wywiadu portalowi "Plotek", w którym postanowił opowiedzieć, jaki prezent podarował ukochanej latorośli i jej wybrankowi.

Trzeba przyznać, że wyznanie skoczka wbiło w fotel niejedną osobę. Mało który ojciec ma aż taki gest, choć przyznać trzeba też, że mało którzy rodzice mają do dyspozycji podobny budżet. Karolina Małysz z pewnością docenia więc to, że w ramach podarunku otrzymała talon na mieszkanie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję - powiedział Adam Małysz.

Intensywny czas dla rodziny Małyszów

Małyszowie przeżywają właśnie bardzo emocjonujący okres w życiu. Nie dość, że wydali za mąż ukochaną córkę, to jeszcze coraz głośniej o nich w mediach za sprawą Izabeli Małysz, która jest uczestniczką 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Jak zdradził mąż Izabeli, nawet dzień po weselu kobieta nie próżnowała i pospieszyła na trening do tanecznego show. Jej zmagania na parkiecie można było obserwować w poniedziałkowy wieczór na antenie Polsatu.

Tym razem Izabela i towarzyszący jej tancerz zaprezentowali rumbę. Co prawda jurorzy nie byli nią zachwyceni, jednak parze udało się przejść do następnego odcinka. Podczas nagrania żona Adama Małysza opowiadała o weselu córki Karoliny, a na widowni jak zwykle kibicował jej małżonek.

Tylko prawdziwi fani "Tańca z gwiazdami" poradzą sobie ze wszystkimi pytaniami

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę w Polsce miał "Taniec z gwiazdami"?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >
Beata Kozidrak

Gwiazdy

Przyjaciel Beaty Kozidrak ujawnił prawdę o alkoholizmie jej męża

Czytaj więcej >