Goniec.pl
Wpadka DDTVN

Screen Dzień Dobry TVN

Wpadka w DDTVN. Prezenter pomylił oczywiste nazwiska

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Programy telewizyjne nadawane na żywo mają to do siebie, że czasami łatwo o nieoczekiwaną wpadkę. Widzowie dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN mogli zobaczyć to na własne oczy. Prowadzącymi poranny program byli Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Podczas rozmowy o najnowszym sezonie "Mam talent" prezenter pomylił nazwisko jurorki.

Chociaż zdecydowanym mistrzem wpadek jest Marcin Prokop, a tuż za nim na podium plasuje się Dorota Wellman, to swoje pierwsze poważne przejęzyczenie zaliczył Damian Michałowski. Paulina Krupińska ratowała sytuację.

Wpadka w DDTVN rozśmieszyła widzów

W dzisiejszym wydaniu DDTVN oficjalnie ogłoszono przetasowania w programie „Mam talent”, który po przerwie wraca na antenę. Wiadomo już, że Szymona Hołownię zastąpi komik Michał Kempa. Wcześniej producenci myśleli, aby Marcinowi Prokopowi towarzyszyła Barbara Kurdej-Szatan.

Zdjęcia próbne z aktorką nie wyszły zbyt dobrze - chociaż nadrabiała uśmiechem, to z trudem radziła sobie w spontanicznych sytuacjach. Wybór Michała Kempy był ostatnią deską ratunku. Chociaż jego czasami zbyt absurdalny humor bywa niezrozumiały, to potrafi szybko reagować i rzucać cięte riposty.

Kiedy Damian Michałowski chciał zapytać gościa obecnego na kanapie o to, czy nie może się doczekać spotkania z jurorami, rzucił nazwiskami całego składu „Mam talent”. Niestety, pomylił Małgorzatę Foremniak z Małgorzatą Kożuchowską.

[EMBED-243]

Na szczęście Paulina Krupińska szybko zareagowała i poprawiła swojego kolegę. Ten ukrył twarz za dłonią i nachylił się w stronę prowadzącej, dotykając jej ramienia. Widać było, że wpadka na żywo nieco go zażenowała.

Michał Kempa oraz pozostali rozładowali całą sytuację śmiechem i wrócili do tematu rozmowy, starając się jeszcze bardziej nie stresować Damiana Michałowskiego. W „Mam talent” czeka nas kolejna nowa twarz: w jury miejsce Agustina Egurroli zajmie gwiazdor „Tańca z gwiazdami”, Jan Kliment.

To nie pierwsza wpadka w DDTVN. Kilka dni temu reporterka pomyliła bez z rzepakiem. Z kolei w jednym z wydań Marcin Prokop nie wiedział, że ma włączony mikrofon i poprosił ekipę techniczną o włączenie klimatyzacji, czym potem wybrnął z uśmiechem.

Pewnego czasu na planie miała też miejsce wpadka połączona z małym wypadkiem: Marcin Prokop, podczas studyjnej gry w golfa, zamiast trafić piłeczką do dołka, wycelował w operatora kamery. Tłumaczył się, że to nie było zamierzone.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Niebywałe sceny na pogrzebie. Gołąb usiadł na głowie syna zmarłej

  • Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

  • Nie żyje aktor Robert Hogan

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: DDTVN

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >