Goniec.pl
Wiktoria gasiewska

www.instagram.com/wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska: "Mam alergię na ch***wych kierowców". Aktorka wpadła w szał i zaatakowała samochód

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą trudny czas - po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim, teraz miała nieprzyjemną sytuację na drodze. Aktorka miała okrzyczeć kierowczynię, a nawet uderzyć pięścią w jej samochód.

Wiktoria Gąsiewska opowiada o swojej przygodzie na drodze

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która nie boi się odważnych ról. Młoda gwiazda jednak nie ma ostatnio łatwego życia. Niedawno przechodziła przez rozstanie z Adamem Zdrójkowskim, z którym byli w związku ponad 4 lata.

dawid-podsiadlo-opener-2022

Przykre sceny na koncercie Dawida Podsiadły. Wiele osób zaczęło wychodzić, inni głośno skandowali jedno słowo

CZYTAJ DALEJ

Na swoim popularnym Instagramie często dzieli się sporą częścią swojego prywatnego życia. Chętnie publikuje tam zdjęcia swojej twarzy, stylizacji, równie często jak rozmaitych wydarzeń. Aktualnie przebywa na wakacjach ze swoimi znajomymi, na które udali się kamperem - zapewne w celu zapomnienia o ostatnich porażkach.

Niedawno opowiedziała nieciekawą przygodę, jaka ją spotkała na drodze. Aktorka od dwóch lat ma prawo jazdy i chętnie porusza się po mieście swoim samochodem, przez co niedawno prawie doszło do stłuczki. Kiedy jechała ulicą, niespodziewanie jeden z pojazdów gwałtownie wyjechał zza zakrętu i prawie uderzył w samochód Gąsiewskiej.

- Ja z zasady należę do bardzo spokojnych i cierpliwych osób, ale nie za kierownicą i mam straszną alergię, ale to straszną, na - za przeproszeniem - ch*jowych kierowców - tak rozpoczęła swój wywód, a potem było tylko ciekawiej.

cugowski krzysztof wnuczka weronika corka wojciech

Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy

CZYTAJ DALEJ

Wiktoria Gąsiewska okrzyczała kierowczynię

Jeśli myśleliście, że młoda aktorka na co dzień jest spokojna i uprzejma, możecie się zdziwić. Po tym, jak prawie uległa wypadkowi - którego na szczęście udało się uniknąć, przez to, że ma szybki samochód i wyminęła wyjeżdżający niespodziewanie pojazd, nie omieszkała jednak wyjść i powiedzieć kierowczyni, że "prawo jazdy chyba znalazła w chipsach".

Jednak kobieta w samochodzie popełniła ogromny błąd, jakim był brak przeprosin. Kiedy wściekła influencerka podeszła, zobaczyła tylko, jak kobieta zamyka szybę i zaczyna ją przedrzeźniać. Dla gwiazdy było to już za dużo i przyznała, że uderzyła w jej samochód, ponieważ przez zamkniętą szybę nie mogła szarpnąć tej kobiety, a najwyraźniej było to dla niej jedyne rozwiązanie.

Gąsiewska opowiedziała, że w pewnym momencie zdenerwowana kobieta zaczęła ją nagrywać i coś do niej mówić. Dopiero wtedy aktorka się opamiętała i wróciła do swojego samochodu. Jeśli jednak myślicie, że przyszedł wówczas dla niej czas na jakiś cień refleksji dotyczącej swojego agresywnego zachowania, możecie się zdziwić.

Po opowiedzeniu całej sytuacji na instastory aktorka zaznaczyła, że nie chce od nikogo oceny - oczekuje tylko bezkrytycznego wsparcia. Po paru godzinach opisała, jak już została skrytykowana przez portale plotkarskie, do czego dodała wybrane zdjęcia komentarzy od jej obserwujących, którzy ją poparli, twierdząc, że zrobiliby to samo.

Choć zrozumiałe jest zdenerwowanie w sytuacji kiedy ktoś prawie spowodował wypadek, to jednak trzeba przyznać, że reakcja aktorki była trochę przesadzona. Przemoc, szarpanie ludzi, czy chęć zniszczenia obcego mienia - a tak można interpretować uderzenie w samochód - jest absolutnie niedopuszczalne i zasługuje na krytykę. Nawet jeśli sama gwiazda tego nie widzi.

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >