Goniec.pl
Tomasz Karolak

Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Karolak stracił pracę. Chodzi o popularny serial Polsatu

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Nadeszły ciężkie czasy dla Tomasza Karolaka - aktor stracił rolę przy popularnym serialu Polsatu "Kuchnia". Okazuje się jednak, że aktor nie rozpacza z tego powodu, za tą decyzją bowiem stoi ważny powód.

Tomasz Karolak stracił pracę?

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Kojarzony głównie z komediami romantycznymi, na stałe wpisał się do polskiego kina, nawet jeśli nie przez wszystkich jest oceniany pozytywnie. Zdecydowanie jednak wyrobił sobie własną markę, która najwyraźniej się sprzedaje.

Niedawno mogliśmy go oglądać w nowym serialu Polsatu "Kuchnia", gdzie wcielał się w szefa kuchni o trudnym charakterze, który jest prawdziwą zmorą dla głównego bohatera. Serial cieszył się niemałą popularnością, a Karolak mógł w końcu zagrać w czymś innym niż kolejna mało ambitna komedia romantyczna.

Okazuje się jednak, że stacja ma złe wieści dla fanów serialu. Jesienią nie doczekamy się nowych odcinków, mimo że te zostały już nakręcone. Może to być dla wielu szok, bowiem serial cieszył się niemałą popularnością i był jedną z ciekawszych produkcji polsatowskich. Przez to aktorzy grający w serialu - między innymi Maria Dębska, czy właśnie Tomasz Karolak - stracili pracę.

Jednak za tą decyzją stoi ważny powód z wojną w tle. Okazuje się bowiem, że anulowanie "Kuchni" powiązane jest z faktem, że serial powstaje na rosyjskiej licencji. Podobnie, jak inna popularna produkcja pt. "Kowalscy vs Kowalscy". Oba seriale zostaną zatem usunięte przez polsatowskie władze, by nie finansować rosyjskich pomysłodawców. Tomasz Karolak zdaje się nie mieć nic przeciwko.

JOE TOTH/AFP/East News / Screen Twitter Iga Świątek

Iga Świątek zareagowała na porażkę na Wimbledonie. Tak spędziła swój wolny czas

CZYTAJ DALEJ

Karolak o stracie pracy

Aktor nie ukrywa, że zgadza się z decyzją stacji. Mimo że lubił ten projekt, jest w stanie się zgodzić, że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy. Absolutnie nie wyraża w żaden sposób sprzeciwu wobec zablokowania jakichkolwiek rosyjskich wpływów w polskiej telewizji.

- Wszystko, co daje zarobić Rosji, a teraz jest przez nas znoszone, nie podlega żadnej dyskusji. To jest licencja rosyjska, prosto z Moskwy, wobec tego myślę, że to jest najlepsze, co stacja mogła zrobić i ja też absolutnie czuję się lżej, że pieniądze z Polski nie idą do Rosji - wyznał w wywiadzie.

Przyznał także, że nie ma wątpliwości, że sobie poradzi na rynku. W tym samym wywiadzie opowiedział, że jak nie to, to coś innego. Bez wątpienia, jak się jest Tomaszem Karolakiem, to na brak propozycji aktorskich nie można narzekać.

Gwiazdor zaznaczył także, że nie powinniśmy się martwić o jego sytuację finansową. Jak sam twierdzi, nie czyta doniesień medialnych, więc nie wie, jakie krążą plotki o jego zarobkach, ale gwarantuje, że nie zbankrutuje z dnia na dzień. Czekamy zatem z utęsknieniem na kolejne role aktora.

Będzie wam brakować "Kuchni"? Lubiliście postać Karolaka?

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Pielgrzymka Tomasza Karolaka. Po 170 km marszu rzekł, że wie kim był w poprzednim wcieleniu

  • Córka Michała Wiśniewskiego pali papierosy? W sieci pojawiło się nagranie osiemnastolatki

  • Wiktoria Gąsiewska w końcu opowiedziała o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim. Czy nadal coś ich łączy?

Źródło: JastrząbPost

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Dzień dobry TVN. Marcin Prokop tłumaczy się widzce. Fot. kadry z program Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r.., ddtvn.pl

Gwiazdy

Marcin Prokop zrobił to na antenie "Dzień dobry TVN". Widzka nie miała litości

Czytaj więcej >
Maria Czubaszek odeszła w 2016 roku. Dziś na jej grobie fani zostawiają szokujące "pamiątki"

Gwiazdy

Szokujący widok na grobie Marii Czubaszek. Trudno uwierzyć, co zrobili fani

Czytaj więcej >
Dominika Gwit opowiedziała o ciąży w Dzień dobry TVN. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023, ddtvn.pl

Gwiazdy

Przykre wyznanie Dominiki Gwit. "Wiedziałam, że dzieje się coś złego"

Czytaj więcej >
Dzień dobry TVN. Filip Chajzer komentuje swoje nietypowe zachowanie. Fot. Kapif

Gwiazdy

Filip Chajzer znów podpadł widzom "Dzień dobry TVN"? Dostał zakaz

Czytaj więcej >
Roksana Węgiel / KAPiF

Gwiazdy

Roksana Węgiel o kulisach rozstania z TVP. "Super dzieciaki, ale scenariusz..."

Czytaj więcej >
Unsplash/Piotr Cichosz

Gwiazdy

Dziś w tv wielkie kinowe przeboje. Polsat i TVN powalczą o widownię

Czytaj więcej >