Goniec.pl
taniec z gwiazdami

Pawel Wodzynski/East News

Internauci krytycznie wypowiadają się o Izie Małysz. "Jest faworyzowana"

14 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Mnóstwo widzów niedawno włączyło stację Polsat i przeżyło duże rozczarowanie. Publiczność śledząca program „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” ostro skrytykowała to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Znaczna część nie może pogodzić się z odpadnięciem Radosława Liszewskiego i Leny Klimentovej. Pojawiły się też sugestie dotyczące Izabeli Małysz.

Jeden z najpopularniejszych programów stacji Polsat znów dostarczył widzom mnóstwo wrażeń, ale fani „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” prawdopodobnie nie na takie emocje liczyli. Kontrowersje wywołało odpadnięcie Radosława Liszewskiego, który tańczył w parze z Leną Klimentovą. Zdaniem dużej części publiczności ci uczestnicy nie tylko nie byli najsłabsi, ale również ciekawie się zapowiadali.

Łukasz Szumowski

Szumowski zabezpieczał pielgrzymkę. Zgłosił się na ochotnika

CZYTAJ DALEJ

Widzowie Polsatu szybko podzielili się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Stwierdzili, że komuś pomyliły się cyfry podczas głosowania, a werdykt jest niesprawiedliwy. Po komentarzach, które pojawiły się na Instagramie, widać, że Radosław Liszewski i Lena Klimentova mieli mnóstwo fanów. Oberwało się natomiast Izabeli Małysz.

Hit Polsatu rozczarował – fani „Tańca z gwiazdami” nie zgadzają się z werdyktem

Przeglądając komentarze, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych po zakończeniu hitu Polsatu, widać, że Radosław i Lena mieli mnóstwo fanów. Nic dziwnego, że ich odpadnięcie okazało się przykrym zaskoczeniem. Część publiczności miała nadzieję, że zajdą znacznie dalej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Możemy znaleźć ogrom komentarzy jak te: „Niesprawiedliwe, że odpadli. Były gorsze pary”, „Bardzo szkoda. Super energia i fajny taniec. Niesprawiedliwy werdykt”, „Szkoda… Jak dla mnie jedna z najlepiej rokujących par” czy też „Może się ludziom cyferki pomylili w SMS-ach. Nie wierzę”.

Warto przypomnieć, że Radosław Liszewski i Lena Klimentova zatańczyli quickstepa do hitu Roxette „Joyride”. Jurorzy przyznali, że widać było ogromną radość, jaką sprawiał im taniec. Dopatrzyli się jednak potknięć technicznych i ostatecznie przyznali im 24 punkty. Nie był to najgorszy wynik w tym odcinku.

Izabela Małysz faworyzowana w hicie Polsatu? Widzowie poirytowani

W ostatnim odcinku programu Polsatu mniej punktów od Radosława i Leny zdobyła Izabela Małysz, która tańczy w parze ze Stefano Terrazzino. Żona legendarnego skoczka narciarskiego zatańczyła sambę do przeboju Sandry „Maria Magdalena”. Na koniec usłyszała, że „nie o to w sambie chodzi”, co podkreślił Michał Malitowski.

Izabela Małysz i jej partner otrzymali zaledwie 22 punkty. Niektóre pary w tym odcinku otrzymały aż 10 punktów więcej. Jednak gwiazdy nie odpadły tym razem. Zdaniem wielu widzów to właśnie oni powinni pożegnać się z „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Publiczność w komentarzach zaczęła sugerować, że Izabela Małysz jest faworyzowana przez jury oraz osoby związane z programem. Niektórzy uważają, że żona Adama Małysza jest „przepychana” z odcinka na odcinek.

– Cała ta małyszokomedia to tylko komedia, życie pisze scenariusz, będzie ciąg dalszy tylko Panie Adamie po co – czytamy.

– Iza Małysz przepychana chyba na siłę, najgorzej tańczy, bardzo drewniana jest – dodaje inny internauta.

– Oglądałam, najgorzej wypadła pani Iza, okropnie tańczy, to ona powinna odejść! – stwierdza kolejny widz.

Trudno powiedzieć, jaki będzie przebieg dalszych odcinków programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dla Izabeli Małysz reakcja widzów może okazać się bardzo niemiłym zaskoczeniem.

Tylko geniusze odpowiedzą w mniej, niż minutę. 5 pytań na spostrzegawczość

Pytanie 1 z 5

Ile cyfr znajduje się w numerze PESEL?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Polsat

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Willie Garson

Gwiazdy

Nie żyje aktor Willie Garson

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger stanął przed sądem. Jest oficjalne oświadczenie jego prawnika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje aktor Melvin Van Peebles. Syn potwierdził tragiczne informacje

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >