Goniec.pl
Michał Szpak nie będzie

East News Piotr Molecki

Michał Szpak skomentował występ Rafała Brzozowskiego

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Michał Szpak za pośrednictwem mediów społecznościowych udzielił wymownego komentarza w sprawie Eurowizji 2021. Piosenkarz skrytykował występ Rafała Brzozowskiego, uznając go za porażkę. Gwiazda negatywnie odniosła się także do braku preselekcji do konkursu i ujawniła, dlaczego Telewizja Polska z nich zrezygnowała.

Komentarz Michała Szpaka wywołał poruszenie w mediach społecznościowych. Piosenkarz zajął stanowisko w sprawie Eurowizji 2021 i polskiego występu. Wpis, który pojawił się na Facebooku gwiazdy, jasno wskazuje, dlaczego Telewizja Polska zrezygnowała z preselekcji.

Eurowizja 2021 zainteresowała nie tylko Michała Szpaka. Tegoroczny konkurs wywołał niemałe kontrowersje. Nie wszystkim podoba się wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski. Krytyki nie krył również sam Szpak. Wycofanie preselekcji jednak może wywołać jeszcze większe emocje.

Michał Szpak komentuje Eurowizję 2021

Na Facebooku Michała Szpaka pojawił się wpis, który może zapoczątkować debatę na temat Eurowizji 2021. Piosenkarz udostępnił wypowiedź Radka Kobiałko. To on przed laty namówił Telewizję Polską do wprowadzenia preselekcji.

Jak wiadomo, Rafała Brzozowskiego jednak nie wybrała publiczność, ale przedstawiciele stacji. Wielu osobom ten wybór się nie spodobał i na artystę w mediach społecznościowych spadła duża krytyka. Reprezentant Polski jednak poprosił o szansę.

[EMBED-243]

Po jego występie Michał Szpak jednak nie krył krytyki, uznając, że Polska poniosła kolejną porażkę na Eurowizji. Odpowiedzialnością obarczył Telewizję Polską i zasugerował, że to efekt braku preselekcji.

Michał Szpak o braku preselekcji

We wpisie, który Michał Szpak udostępnił na Facebooku, Radek Kobiałko podkreślił, że to właśnie piosenkarz z Jasła po raz ostatni osiągnął sukces jako reprezentant Polski. Autor wskazał, że pojawił się na sceny dzięki preselekcji.

Jak zauważył, Telewizja Polska jednak zrezygnowała z jego pomysłu, który wcześniej się sprawdzał. Przedstawił też okoliczności, w jakich podjęto decyzję o tym, że to stacja będzie wybierała kandydata do Eurowizji.

Ze słów Radka Kobiałki wynika, że wcześniej przedstawiciele Telewizji Polskiej nie byli zadowoleni z tego, kto wygrywa preselekcje. Wówczas poinformowano go, że nie może już przeprowadzać konkursów.

Dyrekcja stacji telewizyjnej zasugerowała, że chce sama podejmować decyzje dotyczące tego, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Co o tym myślicie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

  • Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

  • Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >