Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk był marynarzem

Screen „Uwaga! TVN” uwaga.tvn.pl

Córka pochowała brata Krawczyka. Junior nie pojawił się na pogrzebie wuja

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W mediach społecznościowych pojawił się ważny komentarz w sprawie syna Krzysztofa Krawczyka. Niespodziewanie zamieściła go córka Andrzeja Krawczyka – brata zmarłego króla polskiej estrady. Ma żal, że junior nie pojawił się na pogrzebie swojego wuja. Podziękowała też wdowie po polskim Elvisie Presleyu.

Syn Krzysztofa Krawczyka znów znalazł się w centrum uwagi mediów. Imiennik jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy został wywołany do tablicy przez córkę Andrzeja Krawczyka – brata zmarłego króla estrady. Niedawno odbył się jego pogrzeb, który pomogła zorganizować Ewa Krawczyk.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka Polacy mogli niespodziewanie poznać wiele informacji dotyczących relacji w rodzinie polskiego Elvisa Presleya. Okazało się, że stosunki między nim, a synem były dalekie od idealnych. Od pewnego czasu junior regularnie pojawia się w mediach.

Rodzina Krzysztofa Krawczyka nadal w centrum uwagi

Po reportażu, który pojawił się w dwóch częściach na łamach programu „Uwaga!” w TVN, widzowie mogli przyjrzeć się historii syna Krzysztofa Krawczyka. Imiennik polskiego piosenkarza zdradził, że po raz ostatni widział się ze swoim ojcem w maju 2020 roku. Później pojawił się na jego pogrzebie.

Dziennikarze zaczęli śledzić dalsze losy Krzysztofa Igora Krawczyka. 47-letni mężczyzna żyje przede wszystkim z renty, chociaż przed wybuchem pandemii koronawirusa dorabiał w papugarni pod Łodzią. Jego matka już nie żyje, a to oznacza, że od śmierci ojca jest sam.

[EMBED-243]

Nie da się też zazdrościć warunków, w jakich mieszka syn zmarłego wokalisty. Junior dzieli mieszkanie z dalszą rodziną, która nie stroni od hucznych imprez i alkoholu. Krzysztof Igor Krawczyk ma też założoną niebieską kartę dla ofiar przemocy domowej, ponieważ kilka razy został pobity.

Do niedawna mógł liczyć na to, że ojciec przypisał mu część spadku w testamencie. Okazało się jednak, że został całkowicie pominięty w dokumencie wyrażającym ostatnią wolę. 47-latek nie zamierza się jednak poddać i spotkał się już w sądzie z wdową po Krzysztofie Krawczyku.

Podczas rozprawy nieoczekiwanie ujawnił, że jego ojciec sporządził dwa testamenty. Zdaniem juniora w drugim król polskiej estrady przepisał mu część swojego majątku. Ewa Krawczyk potwierdziła istnienie dwóch dokumentów, ale zaznaczyła, że w obu aktach potwierdzonych przez notariusza jest uwzględniona jako jedyna spadkobierczyni.

Adwokat 47-letniego mężczyzny oświadczyła jednak, że syn wokalisty ma prawo ubiegać się o 1/3 spadku. W związku z nowymi faktami sąd odroczył rozprawę.

Syn Krzysztofa Krawczyka wywołany do tablicy

Niedawno zmarł brak Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Krawczyk odszedł zaledwie kilka tygodni po śmierci wielkiego piosenkarza. Jak się okazało, podczas ostatniego pożegnania nie było jego siostrzeńca – Krzysztofa Igora Krawczyka. Na jego temat pojawił się mocny komentarz.

Córka zmarłego Andrzeja Krawczyka odniosła się do braku obecności syna piosenkarza na pogrzebie swojego taty. Magdalena Krawczyk zaznaczyła, że jej rodzina przez dłuższy czas zajmowała się juniorem, dlatego ma żal, że nie pojawił się na cmentarzu. Oświadczyła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powinien się wstydzić.

Na koniec podziękowała serdecznie jeszcze Ewie Krawczyk. Wdowa po polskim Elvisie Presleyu zorganizowała uroczystość ostatniego pożegnania brata swojego męża.

[EMBED-854]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

  • Rafał Brzozowski wystąpił w drugim półfinale Eurowizji

  • Brzozowski zabrał głos po porażce. W sieci pojawił się jego wymowny wpis

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >