Goniec.pl
disco-polo-za-darmo

YouTube Daj To Głośniej

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

12 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W ostatnim czasie niewiele zespołów disco polo zdobyło się na taki gest. Szczególnie, jeśli mówimy o najbardziej rozpoznawalnych kolektywach muzycznych. Tymczasem grupa Daj To Głośniej zamieściła w sieci piosenki ze swojego najnowszego materiału. Utwory są dostępne zupełnie za darmo. Niespodziewany ruch marketingowy.

Choć każdy kojarzy takie zespoły disco polo jak Akcent, Bayer Full czy Weekend, to na scenie wciąż pojawiają się młodzi wykonawcy. Nie tak dawno serca słuchaczy muzyki rozrywkowej podbił kolektyw Daj To Głośnej. Liderką zespołu jest Emilia Sanecka, która również zajmuje się wokalem.

Fani disco polo nie mają w ostatnim czasie lekko. Nie jest żadną tajemnicą, że choć wiele osób słucha tego gatunku w samochodach i domach, to najlepsza zabawa rozgrywa się pod sceną podczas koncertów. Niestety z przyczyn pandemicznych już od roku nie ma co liczyć na tego typu wydarzenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Okazja dla fanów disco polo

Obostrzenia sanitarne są jednak powoli łagodzone i słuchacze disco polo prawdopodobnie już wypatrując okazji, by pojawić się przynajmniej na małym koncercie, nie wspominając o takich wydarzeniach jak Roztańczony PGE Narodowy. Impreza została zaplanowana na 25 września 2021 roku.

Czekając na koncerty swoich idoli, fani mogą jednak już zacząć przyswajać teksty i melodię nowych piosenek ulubionych gwiazd. Na przeciw oczekiwaniom słuchaczy wyszedł kolektyw Daj To Głośniej, który zdobył się na zaskakujący ruch.

P1073036(2)

Od 1 lipca nowy obowiązek dla Polaków. Niedopełnienie grozi karą nawet do 5 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

Nie trzeba być znawcą tej muzyki, by wiedzieć, że Daj To Głośniej jest młodym zespołem, którym przewodzi Emilia Sanecka i w ostatnim czasie zgarnia coraz więcej fanów. Teraz muzycy dali kolejny powód, by lubić ich jeszcze bardziej.

Grupa zdobyła się na zarówno niesamowity, jak i nieoczywisty ruch marketingowy. W czasie, gdy artyści głowią się, jak odrobić straty z ery lockdownów, zespół postanowił oddać swoją muzykę odbiorcom zupełnie za darmo.

Wyjątkowa akcja grupy disco polo

Daj To Głośniej coraz śmielej porusza się na scenie disco polo. Po niedawnej akcji prawdopodobnie zyska jeszcze więcej fanów. Okazało się, że muzycy postanowili zaskoczyć słuchaczy i zrobić im nie lada prezent.

Kolektyw opublikował na platformie YouTube cały swój album. Odbiorcy mogą posłuchać premierowych piosenek, nie płacąc nawet złotówki. Warto przypomnieć, że tworzenie materiałów pochłania wiele kosztów związanych z wynajęciem studia, opłaceniem artystów czy też tłoczeniem płyt.

Emilia Sanecka wraz ze swoimi przyjaciółmi uznali jednak, że ich fani potrzebują ich muzyki i powinni mieć do niej dostęp, choć przez pewien czas jeszcze nie pojawią się na koncertach. To prawdopodobnie największy hit od premiery piosenki „Mama ostrzegała”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: disco-polo.info

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >