Goniec.pl
Tadeusz Sznuk prowadzi „Jeden z dziesięciu” od 1994 roku

Screen „Jeden z dziesięciu” 24.01.2018 r.

TVP wszystko potwierdziła. Chodzi o uwielbianego Tadeusza Sznuka

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Kilka tygodni temu fani programu „Jeden z dziesięciu” wstrzymali oddech z powodu informacji o możliwym zakończeniu produkcji popularnego teleturnieju. TVP właśnie przekazała najnowsze informacje w tej sprawie. W komunikacie wspomniano również uwielbianego prowadzącego show, Tadeusza Sznuka.

„Jeden z dziesięciu” powróci na antenę TVP

Ostatni sezon teleturnieju „Jeden z dziesięciu” Tadeusz Sznuk zakończył słowami, które zmroziły krew w żyłach fanów programu. Prezenter podziękował widzom za oglądanie i na pożegnanie rzucił, że „to koniec”.

Niepokojące pożegnanie prowadzącego program wzbudziło czujność widzów, którzy od razu zaczęli zastanawiać się nad dalszymi losami programu. Okazało się, że intuicja ich nie zawiodła, a dalsza prace nad teleturniejem zostały zawieszone. Wszystko przez konflikt pomiędzy stacją a producentem formatu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Telewizja Polska prowadziła negocjację z firmą Euromedia TV, które dotyczyły warunków dalszej współpracy. Producent show tłumaczył, że zawsze miał pełnię praw do programu, dlatego TVP nie mogła dać widzom gwarancji co do jego dalszych losów.

- Od początku tego teleturnieju w Polsce wyłącznie Euromedia TV, jako niezależny producent, dysponuje prawami do produkcji „Jeden z dziesięciu” na terytorium Polski przekazał producent programu.

P1073040(1)

500 złotych dopłaty dla kolejnych 9 milionów Polaków. Senat podał szczegóły

CZYTAJ DALEJ

Fani programu zadrżeli z niepokoju, jednak jak donosi portal onet.pl. Telewizja Polska i firma producencka zdołały dojść do porozumienia. To oznacza, że teleturniej będzie kontynuowany, a widzowie mogą odetchnąć z ulgą.

Zgodnie z oświadczeniem, uzyskanym przez dziennikarzy od przedstawicieli Centrum Informacji TVP, premierowe odcinki programu widzowie zobaczą już jesienią tego roku. Funkcję prowadzącego show ponownie zajmie Tadeusz Sznuk, który sprawują ją od 1994 roku.

Jak nieoficjalne ustaliła redakcja serwisu onet.pl, nagrania nowych odcinków ruszą już w przyszłym tygodniu. Widzowie nie mogą doczekać się już nowych odcinków, jednak w okresie letnim będą musieli zadowolić się powtórkami odcinków z minionych serii teleturnieju.

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” pojawił się na antenie Telewizji Polskiej 3 czerwca 1994 roku i od lat jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji. Jest to obecnie najdłużej nadawany, wśród wciąż produkowanych programów, teleturniej w krajowej telewizji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >