Goniec.pl
kampio chlopaki do wziecia

facebook.com Kampio

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" przekazał informację o stracie dziecka

19 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Kamil "Kampio" Piotrowski, znany z programu "Chłopaki do wzięcia", przeżywa ogromną tragedię. Mężczyźnie na początku września urodził się syn, jednak maluch miał poważne problemy zdrowotne. Kilka dni temu Kampio poinformował, że dziecko nie żyje. Zrozpaczony ojciec obwinia szpital o śmierć noworodka.

Kamil Piotrowski dał się poznać szerszej publiczności dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia" emitowanemu w Polsacie. Format opowiada o mężczyznach z małych miasteczek i wsi, którzy szukają miłości. Wielu uczestników, w tym Kampio, z dnia na dzień stało się gwiazdami mediów społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem Piotrowski poinformował o strasznej tragedii, jaka go spotkała.

policja las

Ruszyła akcja "Jesień-21". Policjanci i strażnicy będą kontrolować m.in. grzybiarzy

CZYTAJ DALEJ

Rozgoryczony Kampio oskarża szpital

Na Facebookowym profilu Kamila PIotrowskiego odnaleźć można filmy i wpisy, które sugerują, że na mężczyznę spadł ogromny cios. 5 września Kampio informował o tym, że urodziło mu się kolejne dziecko, syn Jaś. Tydzień później, w wyniku komplikacji, niemowlę zmarło, a zrozpaczony ojciec nie potrafi się z tym pogodzić.

Pełen rozgoryczenia Piotrowski postanowił opisać, jak wyglądały ostatnie dni maluszka. Bohater show Polsatu twierdzi, że śmierć dziecka jest winą warszawskiego szpitala, w którym Jaś był leczony.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- O 21 dzidziuś odszedł z winy szpitala w Warszawie. [...] Jak był przewieziony do nich z Ciechanowa stan miał stabilny ciężki ze względu, że sam nie oddychał, ale miał stabilny i nie miał komplikacji z krwawieniem w główce ani nie był zarażony żadną bakterią - relacjonuje Kampio.

Dalej mężczyzna oskarża szpital o zarażenie dziecka bakterią. Wszystko podsumowuje słowami "żałośni są". W kolejnym wpisie pełen żalu stwierdza, że "szpitale wykańczają dzieci" i publikuje drastyczne zdjęcia. Podobne filmy i fotografie opublikował także na TikToku.

Internauci studzą nastroje Piotrowskiego

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy, w tym tych współczujących rodzicom dziecka. "To niewyobrażalna tragedia", "Śpij aniołku" pisali fani Kampio. Wiele osób starała się także uspokoić nastroje zrozpaczonego ojca, który zapowiedział wojnę ze szpitalem w telewizji.

- Lekarz nie jest wróżką. Przykra sprawa, ale nie wszystkie przypadki da się uratować... - napisała jedna z obserwujących. - To jest skrajny wcześniak. Medycyna w takich wypadkach bywa bezradna. I Twoje wyrzuty tu niczego nie zmienią niestety - dodawała kolejna.

To tylko rozzłościło Piotrowskiego, który stwierdził, że "jak ktoś bzdury ma tylko do napisania to się lepiej nie wypowiadać" i obraził wulgarnymi słowami wszystkich użytkowników Facebooka.

Mężczyzna wyraźnie obraził się na niepodzielających jego zdania internautów i zapowiedział, że nie będzie już nic dodawał na swojej tablicy. Słowa jednak nie dotrzymał i już kilka godzin później opublikował kolejny post.


@kampiooo

I NIE ZALEZY MI NA ZADNYCH ZRZUTKACH KTOS MI TAKI POMYSL PODSUNĄ JA SOBIE SAM DAM RADE ZE WSZYSTKIM NIE POTRZEBUJE ZADNYCH PIENIEDZY Z ZUS ANI OD LUDZ

♬ Nic nie musisz mówić - Lubelska Szkoła Ewangelizacji

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >