Goniec.pl
The Voice Senior

screen "The Voice Senior"/ instagram.com/thevoiceseniortvp

"The Voice Senior": Kto zastąpi Witolda Paszta? Znamy nowy skład jury popularnego show TVP

20 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Rozpoczęły się przygotowania do czwartej edycji talent show "The Voice Senior". Jak donoszą media, na widzów czeka wiele niespodzianek, w tym odmieniony skład jury. Sprawdzamy, kto zastąpi zmarłego Witolda Paszta.

Nowa edycja "The Voice Senior" to czas, w którym musimy pożegnać się z niektórymi z jurorów programu. Czy nowi godnie zapełnią miejsce po nich w sercach widzów?

katarzyna cichopek maciej kurzajewski tvp

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ponownie pokażą się razem na ekranach. Zapowiedź TVP

CZYTAJ DALEJ

"The Voice Senior". Zbliża się czwarta edycja

"The Voice Senior" to cieszący się ogromną popularnością talent show, który udowadnia, że muzyka nie zna żadnych granic. Program daje szansę na zabłyśnięcie na scenie wokalistom w zaawansowanym wieku.

Ostatnia, trzecia edycja obfitowała w ogromne emocje, nie tylko ze względu na niezwykle utalentowanych piosenkarzy, ale również przykre wydarzenia, do których doszło tuż przed finałem.

Jeden z jurorów show, lider grupy Vox Witold Paszt zachorował i nie mógł pojawić się w programie, by wesprzeć trenowanego przez siebie uczestnika. Wkrótce później fanami "The Voice Senior" wstrząsnęła informacja o śmierci legendarnego piosenkarza.

Wielu z nich zastanawiało się, czy istnieje na polskiej scenie jakikolwiek gwiazdor, który byłby w stanie zastąpić charyzmatycznego Witolda Paszta. Dziś wiemy już, kto będzie próbował wejść w buty kochanego przez miliony artysty.

Z ostatniej chwili czarne

Nie żyje Jerzy Zass. Gwiazdor „Psów” i „Pana Kleksa” miał 84 lata

CZYTAJ DALEJ

Odmienione jury w "The Voice Senior"

Przygotowania do kolejnej edycji "The Voice Senior" w TVP ruszyły pełną parą. Jak dowiedział się serwis Plejada, zajść mają bardzo gruntowne zmiany w obsadzeniu foteli jurorów. Z wcześniejszego składu pozostanie tylko Maryla Rodowicz.

Zyskać podobną sympatię widzów do tej, którą cieszył się Witold Paszt, w czwartej edycji "The Voice Senior" próbował będzie gwiazdor grupy Pectus, Tomasz Szczepanik. Choć artysta ma zaledwie 40 lat, setki zagranych koncertów i udane albumy z pewnością dały mu doświadczenie, którym będzie mógł podzielić się z uczestnikami show.

Fani programu będą musieli pożegnać się również z Alicją Majewską, którą zastąpi jej imienniczka, Alicja Węgorzewska. To popularna śpiewaczka operowa, która ma już za sobą epizod w jury TVP. Pojawiła się bowiem w trzech edycjach "Bitwy na głosy".

Wciąż nie wiadomo, czy ogłoszone jury stanowi cały jego skład, czy też może wkrótce czeka nas jakaś dodatkowa niespodzianka. Podkreślmy, że według informacji Plejady, trenerem nie będzie już dłużej również Piotr Cugowski; nie podano jednak, kto miałby go zastąpić.

instagram.com/aga_wozniak_starak

Niesamowite, jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Ma wyjątkowych "współlokatorów"

Willa Agnieszki Woźniak-Starak w Konstancinie robi kolosalne wrażenie. Piękny wystrój, komfortowe kanapy i cudowna okolica. Jest się czym chwalić! / fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

zrzut ekranu, Youtube @De'Longhi TV

Gwiazdy

Anna Dymna w przerażającej charakteryzacji. W nowym serialu zaszokuje widzów

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał niespodziewane wsparcie. Jego kariera muzyczna w końcu ruszy z kopyta?

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak obchodzi dziś 69 urodziny. Kim jest założyciel WOŚP-u?

Gwiazdy

Jurek Owsiak obchodzi dziś urodziny. Kim jest założyciel WOŚP?

Czytaj więcej >
W "Love Island 6" zostało 5 par i według zapowiedzi szykują się zaręczyny. Która para zdecyduje się na ten krok? Wiki i Sebastian, Wero i Kuba, Roksana i Paweł, Angelina i Sasha czy Sara i Kamil?
(fot. instagram.com/loveislandwyspamiliosci)

Gwiazdy

"Love Island 6". Zaręczyny w programie. Kto oświadczy się na oczach milionów widzów? Internauci mają swoje typy

Czytaj więcej >
siepomaga.pl/ewa-zielinska

Gwiazdy

Dziennikarka TVP Ewa Zielińska walczy o życie. Cierpi na straszliwą chorobę, jej rodzina zorganizowała zbiórkę na leczenie

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, player.pl / Instagram @cielecka_magda.official

Gwiazdy

Bartosz Gelner opowiedział o związku z 16-lat starszą Magdaleną Cielecką. „Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem”

Czytaj więcej >